Autor Wątek: zaślepka spryskiwacza X-type  (Przeczytany 5028 razy)

dulot1970

  • Gość
zaślepka spryskiwacza X-type
« dnia: Luty 18, 2011, 15:55:26 pm »
 :-wstyd ale może ktoś mi z kolegów pomoże...poszukuje prawej zaślepki spryskiwacza reflektora do X-a z 2001roku  :-help gdzie to mogę kupic może ktos ma namiary..  :-thank

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2011, 18:22:11 pm »
tylko zaślepkę bez dyszy?
w ASO dostaniesz kompletną-  zaślepką z dyszą za ok 250zł sztuka jak się nie mylę.
za 100zł za sztukę mogę mieć zaślepki bez dyszy.
cena tej części to jakiś koszmar.

ieuei

  • Gość
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2011, 18:38:17 pm »
Właśnie jestem po zakończonej zabawie w poszukiwanie i naprawę tego elementu, i trochę na ten temat wiem... :-gwizd
Po pierwsze spójrz tutaj: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,13074.0.html - powinno odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Jak będziesz miał jeszcze jakieś to pisz ;)

dulot1970

  • Gość
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2011, 08:58:28 am »
Potrzebna mi sama zaślepeczka :-super właśnie wczoraj  znalazłem te na Ebay niestety niemam konta ale może kogoś znajde i mi zamówi.. wielkie Dzieki dla Was z podpowiedż  :-thank

dulot1970

  • Gość
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2011, 09:02:06 am »
 :-cry wiecie co koledzy niestety nie działaja mi spryskiwacze do xenonów i te główne tez sprawdzilem bezpieczniki wszystko Ok co to może byc pewnie trzeba sprawdzic pompę pod nadkolem.. czy miał ktoś z Was taki problem a i jeszcze jedno pytanie jeden zbiornik i pompa jest do wszystkiego czy w X-ie sa oddzielnie  :-tylko

rodger

  • Gość
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2011, 10:37:52 am »
W ogóle nie działa czy, pałąki wychodzą ale płyn nie leci???

dulot1970

  • Gość
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2011, 12:55:51 pm »
Pałaki nie wychodza w ogóle..a główne spryski juz naprawiłem i działaja bezpieczniki OK sa...  :-help

Offline borowieck

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
Odp: zaślepka spryskiwacza X-type
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2023, 18:17:12 pm »
Cześć.
Jestem właścicielem X-Type od tygodnia i próbuję go doprowadzić do stanu używalności. Jednym z elementów, który mi psuje humor są dziury w zderzaku. Ceny zaślepek są wg mnie mocno przeszacowane w czasach drukarek 3D. Ma ktoś może model 3d tych zaślepek i krzyżaków do nich lub jest w stanie go wykonać?
W necie udało mi się znaleźć za prawie 180 zł, co przy jednorazowym wykorzystaniu nie ma sensu.