Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?

<< < (2/63) > >>

luko_j:
A moge miec nawet kluczyk od Zaporozca.. a mam to gdzies bo jak wsiadam to widze kota na desce a nie blyskawice w kolku.. jak ide na parking to widze auto ktore sie wyroznia z tlumu.. choc zaporozec akurat tez by sie wyroznial  :-hehe nie rozumiem tego myslenia.. to ze jezdze jagiem to mam zaplacic za lozysko kola czy termostat tak z 700zl.. bo tak i juz.. to jest chore myslenie.. skoro juz w telefonach przechodza na jednakowe ladowarki wszystkie marki to jesli czesci beda wymienne w obrebie jednego koncernu to chyba sie nic nie stanie.. zwlaszcza ze te same czesci z tej samej fabryki z tej samej serii czy tasmy produkcyjnej sa markowane logiem ford lub jag wiec skoro to jest to samo i rozni sie tylko logiem to dlaczemu mam przeplacac? i jedna 50 zl a druga 300.. bez przesady..
Jak juz wspomnialem to mnie nic nie przeszkadza no poza zawieszeniem tylnym za ktore nie mam czasu sie zabrac.. no i jeszcze odparowanie przedniej szyby ktore sie wlacza dopiero jak sie kiciu zagrzeje.. inaczej nawiewu na szybe nie wlaczy.. no i ze jedna czesc szyby przedniej grzeje. Ale poza tym jest rewelacyjny.

Rob_W:
Mi do pełni szczę¶cia wystarczyłaby 6-biegowa skrzynia, moduł BT i podłokietnik tak ładnie zintegrowany jak chociażby w S-Typie :)
A pasażerowie z tyłu poprosili by nieco więcej miejsca na nogi - tak swoj± drog± ostatnio w którym¶ Auto ¦wiecie był ranking samochodów które maj± najwięcej i najmniej miejsca z tyłu. Zgadnijcie gdzie były jagi? Tak - na samym końcu - każdy w swojej klasie  :-hehe

lexxus:

--- Cytat: szczypior w Luty 17, 2011, 13:08:37 pm ---Mondeo  :-thumpdown

--- Koniec cytatu ---
W x-typie wkurza mnie tylko to że porównuje sie go do Mondeo :)
Miałem S-type - uwielbiałem go , ale nie żałuję juz zmiany na X`a piękne zrywne  a już na pewno oryginalne auto.

dulot1970:
a ja po kilku dniach zauwazyłem ze wypadaja..i sa zle spasowane kratki nawiewu na desce te dlugie przy szybie..jak to zamocowac :-help  :-tylko

luko_j:

--- Cytat: dulot1970 w Luty 17, 2011, 18:14:39 pm ---a ja po kilku dniach zauwazyłem ze wypadaja..i sa zle spasowane kratki nawiewu na desce te dlugie przy szybie..jak to zamocowac :-help  :-tylko

--- Koniec cytatu ---
a ja myslalem ze przy wymianie szyby mi nie przykrecili kratki.. ja to po prostu wcisnalem na sile i sie trzyma choc troche odstaje..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

IdĽ do wersji pełnej