Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?

<< < (63/63)

Black-Foxx:
Może to drobiazgi ale wkurzają, zwłaszcza w samochodzie aspirującym do segmentu premium:
- odstającą pokrywa na poduszkę powietrzną kierownicy / przycisk klaksonu
- wyświetlacz radia świecący słabiej niż ten od klimatyzacji
- przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby, kiedy któryś z pasków grzejnych ma przerwę, z głośników wydobywa się tylko szum
- buczący czynnik temperatury wnętrza pod kierownicą
Myślałem że to przypadłości indywidualnego egzemplarza auta, ale okazuje się że to problemy trapiące praktycznie wszystkich.

szpadel68:
A z tą poduszką...mówisz o takim "daszku z tyłu poduchy" bo jeśli tak to taki "dizajn" :-D
Co do wyświetlacza to nie ma regulacji tak jak lub podobnie do NAVI?
No tak, u mnie też niestety buczy choć przy odrobinie wytrwałości można temu zaradzić ;-)

Paki_GD:
Co do buczenia czujnika temperatury mała kratka pod kierownicą. Kiedyś miałem X-a z początku 2004 2.0d   i rzeczywiście cały czas buczało, nawet wymiana na długo nie pomogła. Teraz od jakiś 4 lat mam X-a z grudnia 2005 2.0d  i tu cisza jak makiem zasiał. Może w późniejszych egzemplażach coś poprawili.   Ogólnie X-type nie jest taki zły, a i koszty napraw całkiem rozsądnie. I nie ma jeszcze DPF-u (modele przed 2007).

szpadel68:
No nie wierzę  ;D Pomyliłeś działy  ;) Tu się narzeka a nie chwali  :D W każdym razie zgadzam się się z Tobą bo na tle konkurencji rzeczywiście tragedii nie ma  :-thank

werdew:
Zbyt głośny we wnętrzu, mówię o "odgłosach z jezdni"
Po tej klasie spodziewałem się że nie będzie aż tak słychać opon.

btw. mam dzieloną kanapę i dwa miejsca na kubeczki  :-clap

ps. gdzie mogę zapytać o "obrysówki"?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej