Autor Wątek: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?  (Przeczytany 337773 razy)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 26, 2013, 21:27:52 pm »

1. Kolejny znawca  nt.  Lancii się  ujawnił, jak pojęcia  nie  masz o tej marce  to  jej nie  obrażaj, co najmniej  nie wypada na JCP pisać głupot w sprawie  innych  koncernów.


Zdziwiłbyś się co wiem na temat Lancii i taka rada jak używasz skrótów to podszkol się z zasad interpunkcji.

Założyłeś temat biczowników na wzór lancii w której sie udzielasz, nie wiadomo poco, chyba, żeby dowartościować markę lancia do Jaga, którą nigdy nie będzie  ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2013, 21:36:00 pm wysłana przez bosniak »

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 26, 2013, 22:58:44 pm »
bosniak, po pierwsze istnieje funkcja "zmień" dzięki której nie musisz dawać komentarza po komentarzu, po drugie ja narzekam na zamarzający przycisk zamka w tylnej klapie, jak miałem to sprawdzić przed zakupem?? :D

Myślę, że w innych autach też są takie wady... :P
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 27, 2013, 07:24:49 am »
bosniak, po pierwsze istnieje funkcja "zmień" dzięki której nie musisz dawać komentarza po komentarzu, po drugie ja narzekam na zamarzający przycisk zamka w tylnej klapie, jak miałem to sprawdzić przed zakupem?? :D

Myślę, że w innych autach też są takie wady... :P

I dlatego używamy otwierania przyciskiem w pilocie  :-clap inni producenci mniej prestiżowych marek tego nie oferują .

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 27, 2013, 13:06:55 pm »
bosniak, po pierwsze istnieje funkcja "zmień" dzięki której nie musisz dawać komentarza po komentarzu, po drugie ja narzekam na zamarzający przycisk zamka w tylnej klapie, jak miałem to sprawdzić przed zakupem?? :D

Myślę, że w innych autach też są takie wady... :P

I dlatego używamy otwierania przyciskiem w pilocie  :-clap inni producenci mniej prestiżowych marek tego nie oferują .

Mi akurat to działa i tego używam ale słyszałem i czytałem, że nie każdemu działa otwieranie bagażnika z pilota... :D
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 27, 2013, 13:51:51 pm »
i taka rada jak używasz skrótów to podszkol się z zasad interpunkcji.

bośniak nie  pogrążaj się - nt.

Miałem  już nie dyskutować, ale chętnie  browarka bym  sie z Tobą  napił, tak dla złagodzenia  obyczajów i podyskutowaniu o Lanciach , ups ... nt.  Lancii  ;)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 27, 2013, 14:32:16 pm »
i taka rada jak używasz skrótów to podszkol się z zasad interpunkcji.

bośniak nie  pogrążaj się - nt.

Miałem  już nie dyskutować, ale chętnie  browarka bym  sie z Tobą  napił, tak dla złagodzenia  obyczajów i podyskutowaniu o Lanciach , ups ... nt.  Lancii  ;)

Nie potrzebuje nic łagodzić tylko nie rozumiem po co niedoskonałości lancii porównywać do doskonałości Jaga?

bosniak, po pierwsze istnieje funkcja "zmień" dzięki której nie musisz dawać komentarza po komentarzu, po drugie ja narzekam na zamarzający przycisk zamka w tylnej klapie, jak miałem to sprawdzić przed zakupem?? :D

Myślę, że w innych autach też są takie wady... :P

I dlatego używamy otwierania przyciskiem w pilocie  :-clap inni producenci mniej prestiżowych marek tego nie oferują .

Mi akurat to działa i tego używam ale słyszałem i czytałem, że nie każdemu działa otwieranie bagażnika z pilota... :D

Jest dział techniczny w którym się opisuje usterkę i szuka pomocy, albo jedzie do mechanika żeby problem naprawil, a nie w jakimś dziwnym temacie się biczowal jak jakis masochista nie wiedzieć poco, chyba żeby sobie użytkowanie tego auta obrzydzic.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2013, 14:36:53 pm wysłana przez bosniak »

tymcio01

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 08, 2013, 15:38:35 pm »
u mnie:
1) kratki pod szybą przednią ( poki co po prostu wyciągnąłem)
2) skrzypiaca maglownica
3) buczenie czujnika obok kierownicy
4) drgania przy 80-110km/h na 5 biegu
5) zacinająca się przednia klamka pasażera
6) tylnia kanapa nie dzielona
7) brak mozliwosci skladania lusterek

z usterkami musze popracowac a do reszty trzeba przywyknac ale wybaczam wszystko bo go kocham  :-K
mam X-type 2003 sedan 2.0D
pozdrawiam i przy okazji witam bo jestem nowy :)

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 12, 2013, 16:42:54 pm »

z usterkami musze popracowac a do reszty trzeba przywyknac ale wybaczam wszystko bo go kocham  :-K
mam X-type 2003 sedan 2.0D

I  o to chodzi, to jest najważniejsze. 
Cześć niedociągnięć  inżynierów (bo i jak nazwać  niefart z  kratkami nawiewu, szczególnie zimą,  czy bzyczącym  czujniku)   potwierdzam,  co  siedzeń i lusterek niestety masz  dość ubogą wersję.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 21, 2013, 09:51:58 am »
u mnie:
1) kratki pod szybą przednią ( poki co po prostu wyciągnąłem)
2) skrzypiaca maglownica
3) buczenie czujnika obok kierownicy
4) drgania przy 80-110km/h na 5 biegu
5) zacinająca się przednia klamka pasażera
6) tylnia kanapa nie dzielona
7) brak mozliwosci skladania lusterek

z usterkami musze popracowac a do reszty trzeba przywyknac ale wybaczam wszystko bo go kocham  :-K
mam X-type 2003 sedan 2.0D
pozdrawiam i przy okazji witam bo jestem nowy :)

Następny biczownik  :-thumpdown
1 trzeba było kupić wersję nie walona w przód to mialbys kratki na miejscu a nie wypadałyby ci, albo kup nowe kołki w ASO.
2 j.w. albo trzeba naprawic, wymienic, kupic wersje z niepopsuta
3 jest opisane co i jak -> patrz dział techniczny
4 dział techniczny (niekazdy tak ma wiec nie jest to usterka marki)
5 dział techniczny
6 bieda wersja nie wada fabryczna
7 j.w

Jawe83

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:34:41 am »

1 trzeba było kupić wersję nie walona w przód to mialbys kratki na miejscu a nie wypadałyby ci, albo kup nowe kołki w ASO.


Nie jest to kwestia wersji "walonej w przód", tylko wada fabryczna... tak samo, jak pokrywa poduszki w kierownicy (w wersji przed liftem), z czasem się wypaczają przez słońce i temperaturę.

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:55:44 am »
Mnie  irytuje alarm - jak zamkne z deadlockiem i uzyje przycisku otwierania klapy bagaznika i ją uchyle to zaczyna idiota wyć..... No mozna było wprogramowac wiecej sprytu w to urządzenie.  Drugą sprawą jest to, ze po skonczonej jezdzie musze  trzymac wlaczone silnik/zaplon do momentu calkowitego domkniecia szyb/dachu - wyjecie  kluczyka  przerywa domykanie - niby drobnostka a irytuje.
Poza tym auto boskie - zaiwania jak strzała , klei sie  drogi , i raczej je  lubie

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 27, 2013, 12:55:25 pm »
Mnie  irytuje alarm - jak zamkne z deadlockiem i uzyje przycisku otwierania klapy bagaznika i ją uchyle to zaczyna idiota wyć..... No mozna było wprogramowac wiecej sprytu w to urządzenie.  Drugą sprawą jest to, ze po skonczonej jezdzie musze  trzymac wlaczone silnik/zaplon do momentu calkowitego domkniecia szyb/dachu - wyjecie  kluczyka  przerywa domykanie - niby drobnostka a irytuje.
Poza tym auto boskie - zaiwania jak strzała , klei sie  drogi , i raczej je  lubie

Jeśli chodzi o alarm to pewnie masz coś spieprzone bo u mnie jest ok, wiec to nie wina auta, natomiast jeśli chodzi o szyberdach, wystarczy wysiąść z auta zamkąć z pilota przytrzymując przycisk i szyberdach sam sie zamknie  :-W

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 27, 2013, 13:57:22 pm »
Bosnak - jesli tylko zamkne z pilota  "na raz"  to po otwarciu klapy nie  wyje - natomiast jesli uzyje  funkcji deadlock (2 x przycisk na  pilocie) i otworze  pilotem klape to po uchyleniu wyje  - czy potwierdzasz ze u ciebie  problem nie  istnieje?
Co do domykania  szyb pilotem to wiem o tym - tyle ze  tez  mnie  to przytrzymuje przy aucie, zeby sie  upewnic czy juz jest dobrze

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 27, 2013, 14:57:56 pm »
Bosnak - jesli tylko zamkne z pilota  "na raz"  to po otwarciu klapy nie  wyje - natomiast jesli uzyje  funkcji deadlock (2 x przycisk na  pilocie) i otworze  pilotem klape to po uchyleniu wyje  - czy potwierdzasz ze u ciebie  problem nie  istnieje?
Co do domykania  szyb pilotem to wiem o tym - tyle ze  tez  mnie  to przytrzymuje przy aucie, zeby sie  upewnic czy juz jest dobrze

Co do alarmu masz rację, też mnie to irytuje... :/
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline CiGaR

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 384
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 27, 2013, 17:16:24 pm »
Co do tego alarmu, to jest pewien czas na otwarcie klapy, ja normalnie otwieram, a jeżeli otworzę po pewnym czasie to wyje, według mnie dobre jest to rozwiązanie, ponieważ jak ktoś z Was zapomni o tym, że tak otwierał, to jest pewien straszak na to, jak ktoś obcy będzie chciał otworzyć. Chyba nawet jest to w instrukcji zapisane, później przeczytam, czy faktycznie jest.
Jaguar:
X350 4.2 V8 2006
X-type 2.1 V6 2002
X-type 3.0 v6 2008
S-type 3.0 V6 2000