Autor Wątek: Centralny zamek - problem  (Przeczytany 2946 razy)

Offline divo

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Centralny zamek - problem
« dnia: Luty 08, 2011, 20:18:58 pm »
Czesc.

Mam problem z zamykaniem auta z pilota - zaraz po zamknieciu otwieraja sie, tak jakby ktores drzwi zostaly uchylone. Podobnie dzieje sie gdy zaczynam jechac - zamykaja sie automatycznie i od razu otwieraja. Gdy zamkne drzwi recznie od wewnatrz lub kluczem z zewnatrz zamykaja sie bez problemu. Dodam ze wyswietlacz nie informuje o otwartych drzwiach czy innych problemach. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem lub wie jak go rozwiazac?

Z gory dziekuje za wskazowki.


S-Type 3.0 '99

rodger

  • Gość
Odp: Centralny zamek - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2011, 10:02:45 am »
OOO też mnie tak zaskoczył :) z zimna głupieje :) ja odłączyłem akumulator i sterownik już nie robił mi psikusów. Podejrzewam, masa się gdzieś "zgubiła". I w takich przypadkach odpięcie zasilania zwykle pomaga. Sprawdź jeszcze czy nie masz wody we wnęce koła zapasowego.

Offline divo

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Centralny zamek - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2011, 22:01:50 pm »
Problem rozwiązany - przyczyną był niedopozycjonowany konektor w module drzwi kierowcy.



S-Type 3.0 '99

mariuszlwl

  • Gość
Odp: Centralny zamek - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2011, 18:36:03 pm »
jak już mowa o centralce to moze powiecie mi czy to normalne ze na włączonym zapłonie auto automatycznie zamyka sie,juz kilka razy go zatrzasnełem na szczescie miałem pod ręką zapasowy kluczyk

Offline divo

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Centralny zamek - problem
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2011, 20:47:37 pm »
U mnie nie. Jedyne kiedy auto samo zamyka drzwi to kiedy zaczynasz jechac (przy okolo 5kmph).


S-Type 3.0 '99

wojt

  • Gość
Odp: Centralny zamek - problem
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2011, 09:13:33 am »
jak już mowa o centralce to moze powiecie mi czy to normalne ze na włączonym zapłonie auto automatycznie zamyka sie,juz kilka razy go zatrzasnełem na szczescie miałem pod ręką zapasowy kluczyk
Możesz powiedzieć mi skąd pochodzi twoje auto(miejscowość) i kiedy je kupiłeś?
Potem wyjaśnię ci o co chodzi ;D