Autor Wątek: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!  (Przeczytany 3245 razy)

konrad81

  • Gość
skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« dnia: Luty 07, 2011, 19:11:28 pm »
problem z automatyczną skrzynią w s-type 3.0L z 2000r., mogę ruszyć tylko w 2, potem wkładam D i jedzie ok, co dziwniejsze muszę to wykonać tylko przy pierwszym ruszaniu, potem staje i ruszam normalnie z D, ktoś wie co to może być??? skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia biegi....

wojt

  • Gość
Odp: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2011, 11:06:40 am »
To chyba początek drogich problemów ze skrzynią?
M.inn. dlatego zdecydowałem sią na manual ;D

zadek07

  • Gość
Odp: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 19:19:41 pm »
To chyba początek drogich problemów ze skrzynią?
M.inn. dlatego zdecydowałem sią na manual ;D

Jak widze takie odpowiedzi to mnie normalnie bierze, nic nie wnosi do rozmowy a tylko straszy posiadacza. Trzeba by bylo zaczac od sprawdzenia stanu oleju w skrzyni, moze jest za malo oleju, ewentualnie pojechac na skaner czy cos pokaze

wojt

  • Gość
Odp: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2011, 09:41:23 am »
Sorry,trochę przesadziłem :-wstyd
Powodzenia za skrzynią!!!

donjaguar

  • Gość
Odp: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2011, 18:00:45 pm »
konrad a czy nie miales przypadku ze stanoles na wzniesieniu i nie zaciagnoles hamulca recznego i nie mogles potem odblokowac skrzyni bo jak tak to mialem to samo i naciagnolem jakas linke od skrzyni i biegi mi zle wchodzily ,facet od skrzyn podregulowal mi to i narazie jest ok..

zadek07

  • Gość
Odp: skrzynia automatyczna problem z ruszaniem!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2011, 21:09:02 pm »
konrad a czy nie miales przypadku ze stanoles na wzniesieniu i nie zaciagnoles hamulca recznego i nie mogles potem odblokowac skrzyni bo jak tak to mialem to samo i naciagnolem jakas linke od skrzyni i biegi mi zle wchodzily ,facet od skrzyn podregulowal mi to i narazie jest ok..

Czy nie chodzilo ci bardziej ze kolega stanal na wzniesiu i dal na P? bez recznego?