Autor Wątek: witam wszystkich serdecznie  (Przeczytany 3754 razy)

lysyyy

  • Gość
Odp: witam wszystkich serdecznie
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2011, 20:04:26 pm »
A możesz to jakoś dokładniej opisać? Ogólnie skrzynia automatyczna ma zawsze gorszy start, niż manualna... Jak wciśniesz gwałtownie pedał gazu, to obroty od razu idą do góry? Tyle, że rusza dopiero za chwilę? Czy może właśnie czeka z wejściem na obroty?

klichu

  • Gość
Odp: witam wszystkich serdecznie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 02, 2011, 20:09:46 pm »
wiesz co nawet jak stalem na P i dodawalem gwaltownie gazu to taki byl gumowaty nie reagowal od razu wciskasz gwaltownie a on ma reakcje minimalnie opozniona i to samo bylo na starcie ze swiatel jak przelaczylem skrzynie na S (pewnie sport) to juz sie zbieral lepiej moj jeep 4 litry w automacie (jezdze od wielu lat roznymi automatami) mimo ze jest bardzo terenoey lepiej sie zbiera najgorsze jest to ze nie jezdzilem innym jaguarem i nie mam porownania

lysyyy

  • Gość
Odp: witam wszystkich serdecznie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2011, 20:19:40 pm »
W automacie podobno nie powinno się gwałtownie gazować na P... Ja mam co prawda XJR, u mnie jak dotknę tylko pedału gazu, to obroty momentalnie wchodzą... Start to wiadomo, jest trochę gorszy  niż w automacie, choć jeździli ze mną koledzy i mówili, że jak na automat to bardzo szybko się zbiera... Więc może rzeczywiście lepiej by było, żeby podjechał z Tobą ktoś, kto na co dzień ma do czynienia z podobnym modelem

klichu

  • Gość
Odp: witam wszystkich serdecznie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2011, 20:26:21 pm »
no nic jutro go podlacze do komputera i zobaczymy co tam wyjdzie. Dzieki za pomoc Pozdrawiam

Offline saulinek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • najbardziej z kotow lubie jaguary
Odp: witam wszystkich serdecznie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 04, 2011, 21:04:39 pm »
witam na co zwrocic uwage? ze od znajomego ;D
daimler xj40 4.0 1992
x300 v12 1995r.sprzedany,polowanie na xjs-a
saab 9-5 2007 260KM.