Autor Wątek: spoty spotkania we wroclawiu  (Przeczytany 147449 razy)

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 08, 2013, 20:23:11 pm »
Teraz będzie jeszcze piękniej  :-W

BlackV6

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 08, 2013, 21:03:38 pm »
A może by się tak dogadać z Świętokrzyskim i podjechać na wspólny spocik ? delegacja ze Śląska by się wybrała :)

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 08, 2013, 22:00:50 pm »
  :-za Myślę że jedno nie wyklucza drugiego.
A my tu mamy we Wrocławiu nową świecką tradycję - spotkanie na rozpoczęcie sezonu i przed albo po wspólnym spociku zaprosimy Was do nas.

Sarin

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 09, 2013, 07:42:29 am »
Witam


Mam nadzieję, że uda się przygotować nową zabawkę na zlot. Na chwilę obecną nawet jeszcze nie rozpoczęliśmy prac.
Pocieszający jest fakt ukończenia prac nad pomieszczeniem w którym jaguary będą odzyskiwały blask i sprawność.

Więc nie mówię nie  :-za

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 09, 2013, 10:21:08 am »
Jak raz przyjedziesz nieodpicowanym autem to świat się nie zawali, najważniejsze :-K żebyś przyjechał :-K, a jeszcze byłoby fajniej gdybyś pomógł przy organizacji ??????

Sarin

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 09, 2013, 14:25:58 pm »
Niedopieszczonym trochę siara.

 W najgorszym scenariuszu wezmę pojadę swoim grubasem (W140) albo wezmę od brata x300 ( chyba że sam przyleci ).
Co do pomocy - oczywiście nie ma problemu. Pisz na pw - co potrzeba, lub poślę Ci numer to dogadamy temat telefonicznie....

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 09, 2013, 21:24:08 pm »
No z chęcią bym podjechał do was na ten zlocik ale niestety właśnie w maju we Wrocławiu jest największy w Europie zlot Harleya i to na niego się wybieram , niestety obu nie dam rady obskoczyć finansowo.

Sarin

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 10, 2013, 11:38:00 am »
No to trzeba motor władować do bagażnika   :-tylko i przylecieć dwoma wynalazkami.  Swoją drogą z pewnością jest to możliwe, patrząc na to co nasi laweciarze potrafią przewieść. Widok byłby ciekawy.   

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 10, 2013, 11:44:10 am »
Byłby to nie głupi pomysł bo terminy są przy sobie , Zlot Harleya zaczyna się 16-go maja. Niestety brak haka wykluczą mnie z tego rozwiązania. Mogła by moja druga połowa polecieć Jagiem a ja Harym ale niestety ona nie może 11-go (praca), jak by nie patrzeć to du... z tyłu.

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 10, 2013, 14:40:00 pm »
No to bede próbował jeszcze raz przenieść ten termin z 11 na 18, może się uda, a wtedy Wrocław będzie absolutną stolicą klasycznej motoryzacji to może i nasze spotkanie będzie się cieszyło większą frekwencją.

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 10, 2013, 18:50:12 pm »
Będę śledził wątek , termin ciekawy. Czy moja małżonka nie będzie bała się jechać 400 km sama Jagiem oto jest pytanie ????????????????? i czy będzie wolała śmigać w Jagu czy może jednak w siodle Harleya , aż jej współczuje wyboru.............  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 10, 2013, 21:57:01 pm »
Bez przesady jak wpadniesz na harleyu nic złego się nie stanie.
W zeszłym roku na naszym spotkaniu zjawił się kolega ostryxj swoim xj i z tego co pamiętam była to yamaha xj :-R

szpulek

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 11, 2013, 08:35:22 am »
XJR :)

Sarin

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 11, 2013, 08:37:18 am »
Dokładnie ...

WroJaG - już myślałeś coś o miejscu?  Poprzednia miejscówka nie była zła ;) co nie zmienia faktu, że chciałbym powiedzieć tym razem - stanowczo za mały PARKING na taką ilość kotów....

Zobaczymy jak z obecnością ale zabezpieczyć się trzeba tym bardziej że od zeszłego roku sporo kotów przybyło na dolnym ś.

bidiniusz

  • Gość
Odp: spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 11, 2013, 09:34:31 am »
@Zapek, jak przyjedziesz na harleyu, to mogę Ci obiecać, że też podjadę armaturą i nie będziesz sam :)
@Sarin, jak się pewnie domyślasz, Wrojag zapodaje tylko wyśmienite miejsca - tym razem pewnie też nie będzie inaczej :)