Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 293068 razy)

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 08, 2009, 08:42:35 am »
Na dzisiejsze spotkanie to i tak pewnie nie zdazysz, ale witamy Cie w naszym gronie..

Co do spotkania:

Czekam na potwierdzenia do godziny 15.00. Jezeli nikt nie potwierdzi to spotkam sie z tomda w innym terminie (o czym tutaj rowniez napisze). Szanujmy sie i swoj czas, dlatego tez prosze Was o informacje czy bedziecie czy nie..
Jezeli ktos chce to podam moj nr tel, piszcie PW..

pzdr

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 08, 2009, 08:53:11 am »
Witam

Zgodnie z umową zgłaszam swoją 100% obecność. Postaram się być na czas ale gdybym utknął w piątkowych korkach to wybaczcie mi małe spóźnienie.

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 08, 2009, 08:58:15 am »
Szpulek nie stawiaj "zgreda" na przegranej pozycji. Z Balic do Chudowa "prawie" rzut kamieniem ;)
A poza tym 95% drogi to nasza piękna autostrada więc jak się chłopak spręży to spokojnie się na 18 wyrobi ;)

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 08, 2009, 09:09:47 am »
zgredmaly, reflektujesz na dzisiejsze spotkanie?

tomda mi napisal, ze z uwagi na male zainteresowanie zmienia plany na dzis i jest za przesunieciem terminu (nie bedzie go dzisiaj)..

Jagman73, jezeli nikt sie nie zglosi to pojedziemy na spacer kotami gdzies miedzy Dabrowa a Gliwicami, co Ty na to? poslalem Ci PW..

pzdr

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 08, 2009, 09:39:00 am »
Jak najbardziej reflektuje, i myślę że się nie spóźnię bo o 15 jestem umówiony w Częstochowie.
Na pewno przyjadę. 

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 08, 2009, 09:57:13 am »
O fajnie, czyli jest nas trojka. Podeslij mi swoj nr tel na PW. Jadac w piatek z Czestochowy przez Katowice mozesz utknac na wezle przy 3 stawach. Polecalbym jazde na Tarnowskie Gory, a potem na Gliwice, moge Cie "zabrac" z Gliwic i przeprowadzic bokami do Chudowa :) pzdr

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 08, 2009, 10:24:18 am »
mnie dzis na 100 nie będzie pozdrawiam
'XJR XJ40

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 08, 2009, 12:38:08 pm »
Na chwile obecna mam potwierdzone przybycie od zgredmaly i Jagman73. Jesli nikt inny sie nie odezwie to zdzwonimy sie (mam juz Wasze nr tel) i najwyzej przesuniemy miejscowke w miejsce, gdzie bardziej nam pasuje (Bytom lub Zabrze).. pzdr

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 08, 2009, 14:10:20 pm »
Noo ludkowie. Jest ktoś jeszcze chętny na dzisiejszy spot?

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 08, 2009, 14:15:58 pm »
Jesli sie nikt nie "dopisze" to proponuje parking przy Plejadzie (przy DK88) na wylocie z Bytomia w strone Gliwic/Zabrza. Mysle, ze to bedzie w polowie mojej i Twojej drogi, Jagman73.. A zgredmaly ma byc w Bytomiu, wiec idealnie.. pzdr

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 08, 2009, 14:34:32 pm »
Jak dla mnie OK. Godzina 18:00.

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 08, 2009, 14:42:03 pm »
Wlasnie Pavel mi dal znac SMSem, ze moze sie wyrobi, poslalem mu info, ze bierzemy pod uwage Plejade w Bytomiu. Mamy jeszcze chwile, ale sadze, ze grono sie nie zwiekszy, wiec bede Was lapal pod telefonem. Wstepnie albo Chudow albo Bytom o 18. Dam znac. Pzdr

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 08, 2009, 14:46:10 pm »
Qrcze tylko jeśli o mnie chodzi to muszę wiedzieć do ok. 16 gdzie się ostatecznie spotykamy (wystarczy SMS) bo jak dla mnie Bytom/Chudów to nie do końca ten sam kierunek ;) Chociaż odległość praktycznie jedna.
Tak czy inaczej mnie "wsio ryba" choć oczywiście okoliczności przyrody wskazują na Chudów ;)

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 08, 2009, 14:50:01 pm »
Pavel mi napisal, ze Chudow lub Bytom, bez znaczenia. Wiec moze jedzmy jak ustalone wczesniej pod zamek w Chudowie. O 18. Dam jeszcze znac wszystkim smsem. pzdr

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 08, 2009, 23:43:47 pm »
No i spotkalismy sie! Poogladalismy samochody, podyskutowalismy, a nastepnie udalismy sie na cole i piwko (kto mogl ten pil) i kontynuowalismy nasza rozmowe..
Bardzo dziekuje za przybycie i bardzo sie ciesze, ze moglem Was poznac. Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze okazja do spotkania sie ;)
Mam kilka zdjec, jak mi sie uda to je tu wrzuce.. Jesli ktos chce to moge przeslac w oryginalnej rozdzielczosci..
pzdr