Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 293110 razy)

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 28, 2009, 23:25:26 pm »
http://www.zamekchudow.pl/122-chudow.html tu jest strona zamku
http://www.oberzaswietyjerzy.pl/dojazd.html oberża obok zamku z mapką dojazdu

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:28:59 am »
Mnie tam w zasadzie wszystko jedno, ale czy nie lepiej wybrać jakieś bardziej "centralne" miejsce z prostym dojazdem.
Bo może się okazać że przy "szybkim spocie" który potrwa godzinkę lub dwie niektórzy więcej czasu spędzą na dojeździe i powrocie niż na samym spotkaniu ;) A to może zniechęcić część towarzystwa ;(
Poza tym może warto byłoby wrzucić temat na pozostałych "kocich" forach.

Pozdrawiam

Offline CAR SERVICE

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
  • mrrrrrrauł z 2 dział
    • strona firmowa
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 29, 2009, 20:47:28 pm »
Witajcie kotolubni ślązacy jestem ze wszechmiar za sotem lokalnym tylko dajcie znać kiedy i gdzie bo nie często tu zaglądam lecz chętnie spotkam się z fanami kotów każdej rasy.
kotolubny; jag xkr-arden 99,mk2 3.8 overdrive 67, oraz kilka innych

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 29, 2009, 21:34:30 pm »
Wlasnie dlatego myslalem o 3 stawach i parkingu - wlasnie z racji podejscia "centralne miejsce". Co jeszcze pozostalo nam z centralnych rzeczy na Slasku :D ? pzdr

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 29, 2009, 21:40:41 pm »
Witajcie kotolubni ślązacy jestem ze wszechmiar za sotem lokalnym tylko dajcie znać kiedy i gdzie bo nie często tu zaglądam lecz chętnie spotkam się z fanami kotów każdej rasy.

Dopisz sie tutaj:
powszechny spis jaguarów na JCP {NICK / AUTKO / ROK PRODUKCJI / MIASTO}

pzdr

Pieterek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 04, 2009, 06:49:03 am »
Ja się postaram dostosować, miejsce jest mi obojętne i tak mam godzinkę w jedną stronę, ale Chudów to bym chętnie zobaczył, jeszcze tam nie byłem, a dojazd jest prosty.

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 04, 2009, 07:38:59 am »
OK, czyli umawiamy sie na 8 maja o 18 w okolicach zamku w Chudowie (ul. Podzamcze), wpisywac sie kto bedzie:

1. szpulek (jagiem na 90%, jak wyschnie po konserwacji)
2. ...

pzdr

Pieterek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 04, 2009, 07:59:13 am »
Szpulek nie leć w ..., masz wyszykować kota i tyle, jak Ty nie przyjedziesz Jaguarem, to ja przyjadę pociągiem :-super, tak poważnie to dam znać jutro.

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 04, 2009, 08:02:26 am »
Spoko, napisalem tak na wszelki wypadek, jesli gosc od konserwacji podwozia powie, ze sie do piatku nie wyrobi to przeloze to prawdopodobnie na nastepny tydzien.. A w Chudowie jagiem bylem w sobote ;D

btw: trzeba bedzie zagadac na tym zamku, zeby bylo gdzie pociag zaparkowac :-hehe :-hehe :-hehe

pzdr

Pieterek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 04, 2009, 08:05:10 am »
Może nam wybudują peron, jak we Włoszczowej :-super

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 04, 2009, 11:05:44 am »
ja chętnie sie stawię z tym że mój kot jest u CAR SERVICE'A w Rybniku i nie zostanie zrobiony do Piątku więc musiałbym czymś innym przyjechać ::)  Szpulek a Ty jak z terminem bryki? Nie chcę zamieszania robić ale może postanowimy jakiś bardziej odległy termin wtedy niezdecydowani będa mieli więcej czasu...
Chudów chyba jest dobrym miejscem (wiem z opowiadań,nigdy tam nie byłem)\
3 stawy odradzam chociaż mam tam jakieś 1,5 kilometra. Tutaj bywają straszne tłumy a sceneria raczej rowerowo spacerowa niż na zlot.

P.S Ja też jestem za szybkim spotkaniem zapoznawczym
'XJR XJ40

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 04, 2009, 11:07:40 am »
Tak jak napisalem wyzej, pogadam z gosciem od konserwacji, a tak to auto mam na chodzie :) pare rzeczy jeszcze nie dziala i nie dokonca sa zlozone, ale jezdzic jezdzi i juz nim 50km zrobilem :) Ten serwis w Rybniku jest godny polecenia? pzdr

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 04, 2009, 11:12:29 am »
CAR SERVICE to jest nick naszego forumowicza Bogdana który prowadzi CAR SERVICE :P  a samochód oddałem dopiero w Piątek bo miałem pare pierdołek do zrobienia.
'XJR XJ40

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 04, 2009, 11:25:27 am »
Nie znalem, stad to pytanie. Nie wyrobia sie do piatku? pzdr

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 04, 2009, 17:20:15 pm »
Postaram się podjechać, prędzej muszę z roboty wrócić, na spotkanie z promotorem jechać, teoretycznie powinienem zdążyć.