Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 292969 razy)

marcin77

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:49:01 am »
PO 17,00 mozna wjerzdzac ja tam sie nie narzucam jak macie lepsze propozycje to prosze bardzo rzuccie lepszym miejscem  :-super

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:55:43 am »
Kazda propozycja jest dobra. Zle mnie chyba zrozumiales, po prostu pytalem o to miejsce w Tarnowskich Gorach :) Mamy juz kilka pomyslow, co na to reszta? pzdr

marcin77

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:01:26 am »
J zawsze chetnie sie zjawie dajcie tylko znac gdzie i kiedy a propo jakie macie propozycje co do zlociku

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:06:13 am »
I jeszcze jedno, ujawnilo sie tu kilka osob, wiec dlaczego spis na tym forum pokazuje tylko 4 samochody ze slaskiego?
Dopiszcie sie tutaj:
powszechny spis jaguarów na JCP {NICK / AUTKO / ROK PRODUKCJI / MIASTO}
pzdr

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 26, 2009, 12:35:04 pm »
Ja proponuję na miejsce spotkania zamek w Chudowie, bardzo "zlotowe" miejsce. Czwartki już zajęte przez motocyklistów;) czasem się pojawiam jak skończę prędzej.

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 26, 2009, 12:37:36 pm »
Nie chwaliles sie, ze na moto jezdzisz .. :)

marcin77

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 26, 2009, 18:01:49 pm »
spoko chudow jest ok ladne ruinki zameczku  :-za

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 26, 2009, 18:25:39 pm »
Nie chwaliles sie, ze na moto jezdzisz .. :)
nie to forum ;D

spoko chudow jest ok ladne ruinki zameczku  :-za
z dojazdem też nie ma problemów :)

marcin77

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 26, 2009, 18:29:21 pm »
Pytanie tylko kiedy i jak z reszta spraw organizacyjnych

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 26, 2009, 21:28:59 pm »
Chudów to dobra propozycja tak na szybko.
A właściwie dlaczego zawężamy się do Górnego Śląska przecież może być cały Śląsk nawet z okolicami przyległymi? I moglibyśmy przyjąc naze np. "SILESIA JAG"

macho

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 26, 2009, 22:19:56 pm »
Nawiązując do Oskiego : gadacie i gadacie i nic z tego nie ma. Ruszcie d..y i spotkajcie się wreszcie. Przecież chodzi o samo spotkanie. Nikt od nikogo nie wymaga striptizerek na stolikach. Spotkajcie się na ławce w parku,ważne żeby w końcu się poznać  :-V

optre

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 27, 2009, 02:16:23 am »
Nawiązując do Oskiego : gadacie i gadacie i nic z tego nie ma. Ruszcie d..y i spotkajcie się wreszcie. Przecież chodzi o samo spotkanie. Nikt od nikogo nie wymaga striptizerek na stolikach. Spotkajcie się na ławce w parku,ważne żeby w końcu się poznać  :-V

Ale te striptizerki to nawet niezly pomysł  :-W

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 27, 2009, 07:12:22 am »
macho, spokojnie.. Ten temat zostal zalozony 7 dni temu, zbierzemy ludzi i na spokojnie ustalimy miejsce i termin spotkania.. Po co nas tak ponaglacie? pzdr

Pieterek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 27, 2009, 07:18:17 am »
Mnie osobiście odpowiada ta "góralska" opcja, ale to dlatego, że mam blisko, a tak na serio to dojadę wszędzie.

Jagman73

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 27, 2009, 08:23:54 am »
Panowie

Ponieważ pewnie nie będzie łatwo ustalić właściwe miejsce bo zawsze komuś będzie dalej niż innym itp., itd. myślę że na początek trzeba sobie odpowiedzieć na jedno z... ważne pytanie:
czy organizujemy szybki spot czy chcemy się na starcie rzucać na głęboką wodę organizować wielki meeting którego organizacja potrwa wieki a stawią się na niego ze 4 Koty.
Jeśli to pierwsze to nie ma się co "szczypać" bo nawet przysłowiowy parking będzie dobry...
Ja ze swojej strony mogę zaproponować knajpkę w Będzinie: teren zamknięty, kawałek zielonego ze stołami itp. można przysiąść, pogadać, napić się coli (czy co tam kto chce) i pogapić się na koty.
Co do terminu to jak dla  mnie dowolny. W dni powszednie po 17.

Pozdrawiam