Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 296666 razy)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:10:45 pm »
hejka, nie chce sie wtracac w "polityke" sekcji slask, ale wyslanie maili do ograniczego gronu osob raczej nie
sluzy rozwoju sekcji. ja doskonale rozumiem ze kolega walec ma swoje ambicje, ale jezeli to ma byc kolko
zamkniety jak kiedys w lodzi albo w gdansku, to lepiej zamykamy ten watek i otwieracie sobie wlasna strona.

albo zorganizujecie spotkanie ogolnodostepnych albo prywatnych przyjec kolegi walca.

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:21:34 pm »
Jestem tu nowy i może wyszedłem trochę przed orkiestrę z tymi mailami. Nie znam się. Sorry.
Ale cała organizacja i ustalenie ewentualnego terminu będzie uzgodnione w tym wątku. Każdy może dołączyć się do dyskusji. To nie będzie tajne spotkanie kolegi Walca ani nikogo innego. Zostałem źle zrozumiany. Nie będzie w takim razie wysyłania maili.
I nie chce(my) żeby ten wątek został zamknięty.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:41:36 pm »
ja bym proponowal ze sekcja slask wybiera kogos, kto bedzie z klubem na biezaco ustalil dzialalnosc sekcji.
(ustalenie terminow, zeby nie skolydowaly z planowanimy imprez klubowych, ustalenie w czym klub moze
pomagac) niestety mamy bardzo bardzo przykre doswiadczenie z dzialalnosc przeciwko klubowi osob prowadzacych
interesikow. z tego powodu, oraz dla wszystkich chetnych, mysle ze warto ze wybieracie kogos, kto bedzie
na tym czuwal.

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:42:03 pm »
Ja jeszcze chciałem wytłumaczyć, że jak to ująłem "lista od Walca" to nie jest lista przygotowana przez kolegę Walca, ani przez nikogo innego. Jest to po prostu "lista obecności" na spotkaniu Sekcji Śląsk w listopadzie 2011. Tylko tyle. Miejmy nadzieję, że kolejna lista będzie znacznie dłuższa. Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie...

A co do przykrych doświadczeń - to nie każdy ma taki cel żeby robić interesiki. Ja osobiście nie mam. Szkoda że macie złe doświadczenia. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli zaś chodzi o wybór "kogoś" to wydaje mi się, że przede wszystkim Admini powinni mieć tutaj głos.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:49:29 pm »
ale "admin" przybywa na mazowszym a nie na slaskim :) najwazniezy ze wy sie bawicie dobrze, moze kiedys do
Was wpadne jak dostane zaproszenie ;)

klub chce tylko wspierac dzialalnosc regionalna, i nie chcemy niedomowien. jestesmy jedna wielka rodzina.

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 23, 2012, 23:54:47 pm »
Miałem na myśli to, że Admini powinni zarekomendować lub przynajmniej zatwierdzić wybór tego "kogoś", tak mi się wydaje.
Jeśli chodzi zaś o zapraszanie, to w rodzinie zaproszenia są permamentne, więc przyjedź po prostu na najbliższe spotkanie Sekcji  ;)

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 24, 2012, 07:02:54 am »
Tak wtrące pare groszy :) Kogutki pozwoliłem sobie opublikować maila od walca :) kilka postów wstecz dla nowych forumowiczów aby wiedzieli co się dzieje u nas ,gdzie i kiedy nie mamy zamkniętego grona jest otwarte i mam nadzieje ze będzie się powiększać  :-tylko :-tylko :-tylko :-tylko

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:27:26 am »
hejka, nie chce sie wtracac w "polityke" sekcji slask, ale wyslanie maili do ograniczego gronu osob raczej nie
sluzy rozwoju sekcji. ja doskonale rozumiem ze kolega walec ma swoje ambicje, ale jezeli to ma byc kolko
zamkniety jak kiedys w lodzi albo w gdansku, to lepiej zamykamy ten watek i otwieracie sobie wlasna strona.

albo zorganizujecie spotkanie ogolnodostepnych albo prywatnych przyjec kolegi walca.

A ja uwazam, ze wlasnie tego rodzaju wtracenia powoduja, ze rodzina sie rozpada. Markus, jestesmy zrzeszeni poprzez wlasnie to forum, a nie zadne inne. Nikt nie ma zamiaru tworzyc oddzielnego klubu, a o spotkaniu w Katowicach i tym w Gliwicach osoby zainteresowane mogly dowiedziec sie rowniez poprzez niniejsze forum. Zatem nie dolewajmy do ognia, a spotykajmy sie razem i dyskutujmy o jagach - tak jak np. ostatnio w Katowicach. Rowniez bede sie cieszyl, gdybys nas odwiedzil na Slasku :) A zatem do zobaczenia :-super Pozdrawiam

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:24:24 pm »
szpulek, dziekuje za uwage. uwierz mi, ze jestesmy daleko od "wtracenia". klub i forum, tak samo jak i inny istnieja
od wielu lat, a osoby ktory od dawna sie w to zaangazuja, maja po prostu swoje doswiadczenie. nam zalezy wylacznie
nad tym, zeby ludzie sie dobrze bawia i ze nasza spolecznosc bylby wolny od dziwnych zjawisk, jakie nieraz mialy
miejsce. dlatego uwazamy, ze jezeli chodzi o naszych forumowiczow oraz czlonkow, warto udostepnic informacje
publicznie oraz skorzystac z mozliwoscia skoordynowania zamiast zorganizowac tajnych posiedzen oraz ostrzegac
przed skorzystaniem funkcji PW na forum, bo podobno grozi to niebezpieczenstwem.

nasza koncepcja klubu jest oparta na rzetelnosci i kazda inicjatywa ktora tym odpowiada chetnie popieramy.

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:42:37 am »
No to ciesze sie, ze myslimy podobnie. Pozdrawiam :-tylko

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:44:17 am »
25.04.2012 M1 w Zabrzu o godzinie 18 30 :) zapraszamy chętnych

Hej, nie zdazylem zrobic wczoraj przegladu, a po pracy sie nie wyrobie, zeby wsio ogarnac - jag stoi od wrzesnia pod kolderka.. Dlatego na 90% mnie nie bedzie.. a szkoda.. pzdr

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:42:38 am »
Szpulek byle byś zdarzył do 13 maja  :-super mam nadzieje ze nowi uzytkownicy z ktorymi sie dzisiaj zobaczymy tez beda 13 :)

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #582 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:46:38 am »
Musze zdazyc bo chce pojezdzic teraz w dlugi weekend.. Planuje zrobic przeglad dzis po pracy, jesli aku trzyma to odpale i moze podjade, ale za duzo tych "moze", zeby powiedziec na 100%.. pzdr

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #583 dnia: Kwiecień 25, 2012, 20:35:10 pm »
Fotki z dzisiejszego spotkania jak zawsze super atmosfera  ;D :-clap






Where is Willy  ;D

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #584 dnia: Kwiecień 25, 2012, 20:52:37 pm »
No ładnie Panowie. Miejmy nadzieje że w maju też będziecie :)