Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 296387 razy)

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 14, 2011, 08:45:30 am »
sen zimowy, to jest odpowiedz :) pzdr

slavek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 14, 2011, 13:05:38 pm »
no cisza.... koledzy pewnie czekają na post o spotkanie jakieś... może jakieś kolędowanie małe??  :-gwizd
Pogoda chyba nie najgorsza jak na grudzień...

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 14, 2011, 13:32:22 pm »
No proszę jeden mały post odswieżający i sie zaczeli rozpisywac :)

slavek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 14, 2011, 16:19:38 pm »
noo.... To co kiedy ?? tylko jak ma to być kolędowanie to koniecznie musze zorganizować drivera bo na trzeźwo to się ośmieszać nie będę.

capsell1

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #559 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:11:06 pm »
jestem świeży ale chętnie bym się spotkał i pogadał z bardziej doświadczonymi kotkami, bywam na śląsku tylko w weekendy i to nie zawsze ( praca kontraktowa ) ale jestem chętny.

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #560 dnia: Kwiecień 22, 2012, 09:20:57 am »
Pozwolę sobie wrzucić maila od kolegi Walec  :-gwizd chyba mnie nie zastrzeli na spotkaniu  :-K Dla nowych forumowiczów  każdy kto był na wcześniejszym spocie otrzymał tą wiadomość na skrzynkę ,

Witajcie,
Alex mnie zmobilizował zebym przeslal liste ktora stworzylismy na
ostatnim spotkaniu, chociaz powinienem to zrobic juz dawno.

Mysle ze powinnismy zaczac myslec o planach na obecny rok.

Ja mam mala propozycje, jestesmy rozsiani po Śląsku, a mamy coś
takiego jak Śląski Szlak Zabytków Techniki.
http://www.zabytkitechniki.pl/pl
Moglibyśmy zaplanować zwiedzanie różnych miejsc, podzielilibyśmy
się wg lokalizacji w celach organizacyjnych i zwiedzilibyśmy te
obiekty, możnaby podzielić to np na 2 lub więcej wypadów bo ich
troche jest, może nawet podzielić plan na 2 lata.

Co o tym sądzicie,
jeśli macie inne propozycje to slucham ale trzebaby sie zmobilizować bo
cieplo sie robi...

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #561 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:35:27 pm »
Cześć.
Kolega Walec ma fajny pomysł. Myślę, że można by ustalić jakąś datę spotkania.
W ciągu "długiego" weekendu (tygodnia?) nie ma co, bo ludzie mogą być w rozjazdach, więc proponuję pierwszą niedzielę po tym weekendzie - tj. 13 maja. Miejsce do ustalenia (knajpa "Odlot" jest wg mnie ok, ale na spotkaniu padały propozycje innego miejsca). Proszę o ustosunkowanie się do propozycji terminu.

Z mojej strony mam jeszcze propozycję dla tych, którzy chcą pochodzić (pojeździć :)) po Katowicach - jest fajna rzecz do zrobienia, mianowicie http://pttk.katowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=218. Poczytajcie, tam jest wszystko opisane.

Pozdrawiam i czekam na odzew Szanownych Kolegów.

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #562 dnia: Kwiecień 22, 2012, 21:43:32 pm »
25.04.2012 M1 w Zabrzu o godzinie 18 30 :) zapraszamy chętnych

szpulek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #563 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:10:08 am »
25.04.2012 M1 w Zabrzu o godzinie 18 30 :) zapraszamy chętnych

hej, moze mi sie uda, tylko w ktorym miejscu dokladnie, gdyz parking jest dosc spory.. pzdr

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #564 dnia: Kwiecień 23, 2012, 16:01:39 pm »
Zawsze pusty jest ten na przeciwko media Markt :)

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #565 dnia: Kwiecień 23, 2012, 18:20:35 pm »
25.04.2012 M1 w Zabrzu o godzinie 18 30 :) zapraszamy chętnych

Rozumiem BlackV6, że organizujesz (informujesz) o spotkaniu dla Kolegów z okolic Zabrza/Gliwic. A jak się zapatrujesz na zjazd dla całej Sekcji Śląsk w terminie 13 maja (lub innym)? 13 maja jest akurat F1 GP Hiszpanii ale do g. 16 się skończy :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 18:27:07 pm wysłana przez Alex666 »

Mr_Daimler

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #566 dnia: Kwiecień 23, 2012, 21:06:08 pm »
no właśnie trzeba by było wymyślić jakiś konkretne miejsce gdzie sie spotkamy. To może faktycznie jak kolega BlackV6 zasugerował na przeciwko MediaMarkt, gdzies mniej wiecej tam, na pewno sie zauważymy, nasze autka są dość rozpoznawalne :P A po tym jak juz wszyscy tam bedziemy a bedzie tam mało miejsca, żeby np. zaparkować jeden koło drugiego to podjedziemy w inny rejon parkingu.

To jeszcze raz powtarzam:  25 kwiecień (środa) godzina 18:30 M1 w Zabrzu na przeciwko MediaMarkt, zapraszamy  :-super

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 23, 2012, 21:49:04 pm »
Alex666 ze mną jak z dzieckiem  :) podjesz datę i godzinę i się zjawie  :-super może w końcu coś sie ruszy w temacie śląskich zabytków techniki ,ze swoich stron na pewno mogę polecić radiostacje w Gliwicach oraz kopalnie srebra i sztolnie czarnego pstrąga w Tarnowskich górach klimat gwarantowany  ;D Trzeba zrobić listę na spotkaniu Sekcji i ustalić kto co chce zobaczyć wybierzemy te najbardziej zbliżone aby każdy był zadowolony :)

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:18:07 pm »
Alex666 ze mną jak z dzieckiem  :) podjesz datę i godzinę i się zjawie  :-super może w końcu coś sie ruszy w temacie śląskich zabytków techniki ,ze swoich stron na pewno mogę polecić radiostacje w Gliwicach oraz kopalnie srebra i sztolnie czarnego pstrąga w Tarnowskich górach klimat gwarantowany  ;D Trzeba zrobić listę na spotkaniu Sekcji i ustalić kto co chce zobaczyć wybierzemy te najbardziej zbliżone aby każdy był zadowolony :)

no spoko. jest jeszcze Guido w Zabrzu. byłem tam kiedyś na koncercie (na dole).
ale pierwsze spotkanie zrobimy posiadówe jak ostatnio co? i ustali się plan jakiś. dlatego dobrze by było żeby było jak najwięcej osób. jak ustalimy termin, to roześlę maile do ludzi z listy od Walca. tyle że na razie to pustawo tu...

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:33:48 pm »
Walec rozesłał maila do wszystkich którzy byli na ostatnim spotkaniu wiec może już mu ktoś odpowiedział ,poczekajmy aż się odezwie  ;) Myślę ze tak będzie najlepiej usiąść jak ostatnio przy kawie i ustalić plan działania ,Weźcie pod uwagę ogólnopolski zjazd na którym wypadałoby się pojawić ,ale kiedy one będzie pytanie do Kogutki .

oby nie koniec sierpnia bo na wesele idę heh ,będzie data to mam nadzieje że nas moderator Cobi się zjawi  ;D ;D