Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 296848 razy)

Offline koczis

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #465 dnia: Listopad 14, 2011, 22:35:50 pm »
katowice, chudów, ok, dla mnie akurat obojętne. Co do dnia, najbardziej mi pasuje sobota lub niedziela około południa, tak żeby można koty w świetle dziennym pooglądać:), skoro wszyscy są zmotoryzowani. Taka godzina nie przeszkadza jeśli ktoś ma zaplanowaną imprezkę/wyjście sobotnie, a i w niedzielę można odpocząć.

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #466 dnia: Listopad 15, 2011, 07:52:18 am »
Ja jestem z Katowic i jestem zawsze chętny.
Soboty i niedziele rano maja to do siebie ze mozna nie moc prowadzic po piatku badz Sobocie wieczorem:D
ale raz na miesiac lub 2 nie widze problemu zeby sie powstrzymac ;)

Popieram pomysl regularnych spotkań, jak dla mnie raz na 2 miesiace byloby optymalnie...
Np pierwsza sobota miesiaca zaczynajac od Grudnia?
'XJR XJ40

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #467 dnia: Listopad 15, 2011, 07:55:05 am »
"Co do dnia, najbardziej mi pasuje sobota lub niedziela około południa, tak żeby można koty w świetle dziennym pooglądać:), skoro wszyscy są zmotoryzowani. Taka godzina nie przeszkadza jeśli ktoś ma zaplanowaną imprezkę/wyjście sobotnie, a i w niedzielę można odpocząć."
popieram

slavek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #468 dnia: Listopad 15, 2011, 09:33:57 am »
no to może w końcu zróbmy chociaż pierwsze spotkanie niezwłocznie że tak powiem byle gdzie i na nim ustalimy jakieś konkrety ?? jeśli chodzi o soboty to sporadycznie się zdarzy że muszę być w pracy i w tedy do 13 jestem uziemiony ale to myślę że nie problem aż tak wielki.

Ja proponuje pierwsze spotkanie 20 w niedziele w samo południe a Walec jako że mieszkaniec Katowic zapoda nam jakieś fajne miejsce do którego wszyscy łatwo trafią?

Im bardziej będziemy odkładać tym więcej tylko będziemy klepać w klawiaturę i dalej nic...

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #469 dnia: Listopad 15, 2011, 09:40:46 am »
Dobra to podajcie termin godzine i miejsce ja sie dostosuje :)

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #470 dnia: Listopad 15, 2011, 09:44:59 am »
Soboty i niedziele rano maja to do siebie ze mozna nie moc prowadzic po piatku badz Sobocie wieczorem:D
właśnie dlatego ja osobiście jestem sceptyczny co do poranno-południowych spotkań. ale z drugiej strony, wieczorne weekendowe spotkania mogą nie wypalić z powodu pory - każdy ma coś do roboty w sobotnie, niedzielne wieczory... może więc wczesne popołudnie, np. godz. 14-15 byłoby złotym środkiem?

Popieram pomysl regularnych spotkań, jak dla mnie raz na 2 miesiace byloby optymalnie...
ja myślę, że spotkania mogą być co miesiąc, w sumie to nie tak często. jeśli ktoś nie będzie mógł, będzie przyjeżdżać co 2.

Co do dnia, najbardziej mi pasuje sobota lub niedziela około południa, tak żeby można koty w świetle dziennym pooglądać:)
wiesz, wiosną i latem to i nawet o 20 wieczorem będzie można w świetle dziennym oglądać...

czyli reasumując - na razie najwięcej głosów jest na porę południową w sobotę lub niedzielę. miasto Katowice - nie budzi sprzeciwów. dokładne miejsce do uzgodnienia (ja postulowałbym jakieś miejsce z dala od zgiełku miasta (czytaj: centr handlowych), myślałem o WPKiW, co Wy na to?)

slavek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #471 dnia: Listopad 15, 2011, 10:48:24 am »
Niedziela 14   :-za tylko ustalić dokładne miejsce spotkania.... dobrze by było znaleźć takie miejsce żeby była jakaś fajna knajpka z parkingiem ale to już najmniejszy problem ... byle zbiórkę zrobić w miejscu łatwotrafialnym.

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #472 dnia: Listopad 15, 2011, 12:06:56 pm »
dobrze by było znaleźć takie miejsce żeby była jakaś fajna knajpka z parkingiem ale to już najmniejszy problem ... byle zbiórkę zrobić w miejscu łatwotrafialnym.
na terenie WPKiW jest dużo knajpek (np. fajna jest Róża) i obok nich sporo miejsc parkingowych. jest też bardzo fajny klimat w otoczeniu przyrody. jedyny szkopuł to płatny wjazd (5zł) na teren parku- ale na to też mam pewien pomysł, tylko nie wiem czy wypali.
WPKiW to miejsce na pewno "łatwo-trafialne". każdy chyba kiedyś tam był, a jeśli nie, to dojazd jest banalny a główny wjazd dosyć charakterystyczny.

z ustaleniem terminu może poczekajmy, aż więcej kolegów się wypowie?

slavek

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #473 dnia: Listopad 15, 2011, 13:24:41 pm »
dla mnie radość będzie jeśli będą chociaż dwa inne pojazdy... a może wspólne zdjęcie zmotywuje kolegów? od czegoś trzeba zaczynać. Mi bynajmniej zależy na tego typu spotkaniach. Jestem dumnym posiadaczem kotka (krótko) i chętnie poznam innych. Teraz będą trzy koty następnym razem pięć... pomału pomału i będzie spoko. Więc dawaj adres co mamy wpisać w nawi i widzimy się w niedzielę o 14. Kto chce to przyjedzie a kto nie to szkoda...

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #474 dnia: Listopad 15, 2011, 13:48:46 pm »
Zgłaszam chęć przybycia :)

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #475 dnia: Listopad 15, 2011, 22:09:30 pm »
Na 90% będę, chyba że spadnie śnieg (brak zimówek, zimą mój kocór zapadnie w sen zimowy :) ) lub 1,5 miesięczny synek zrobi sprzeciw żebym sam pojechał :) tomda, doszły te zdj z ostatniego spota w Chudowie?

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #476 dnia: Listopad 15, 2011, 22:22:48 pm »
Potwierdzam przyjazd w niedzielę o 14`` (o ile nie będzie śniegu) :-A Zdjęcia z poprzedniego zlotu w Chudowie doszły i są super :-thank PATRYK. Uważam, że należy dokumentować nasze spotkania. :-super

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #477 dnia: Listopad 15, 2011, 22:24:43 pm »
Hehe, czyli co, fucha naczelnego fotoreportera?  ;D  :-super Lepszy aparat muszę załatwić  :)

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #478 dnia: Listopad 15, 2011, 22:41:18 pm »
Może uda mi się załatwić jednego gościa z moich stron z 40tką (niema go na forum)  :-W :-gwizd

Alex666

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #479 dnia: Listopad 16, 2011, 07:06:34 am »
Wjazd na teren WPKiW (czyli Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku) kosztuje w weekend dla sam. osobowych 10zł. Można spotkać się w takim razie gdzieś w Dolinie Trzech Stawów / okolicach lotniska Muchowiec. Śniegu ponoć jeszcze ma nie być, tylko może być mróz.