Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 296281 razy)

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Spotkanie w Katowicach ??
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 09, 2010, 13:32:52 pm »
no pewnie ze mozna, albo zrobimy coś z sekcją Małopolską bo oni też widać że tak jak my chcą się zebrac ale ciężko im idzie.  :-V

Ale rozumiem że to jest propozycja "oprócz" a nie "zamiast"

Ja bym starał się doprecyzować spotkanko 20.03 jak sie spotkamy na żywo to wymienimy sie koncepcjami i pomysłami.

Michał kiedy będziesz coś wiedział w sprawie muzeum? (wiem że cię męczę, jak coś to daj znać to sam tam zadzwonie tylko myślę że skoro znasz właściciela to będzie Ci prościej)
'XJR XJ40

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #331 dnia: Marzec 09, 2010, 13:47:13 pm »
prosiłbym aby wątek Katowicki zostawić już dla spotkania 20.03 a pomysły inne kontynuować tutaj.

tak jak pisał Jagman o czymś w stylu trasy rajdu. Nie wiem czy pamiętacie ale byłem na zlocie Czechów w Karlovych. Możnaby spróbować nawiązać kontakt z nimi i zrobić np takie spotkanie w Cieszynie. My przywieziemy
flaszki a oni co innego z czego Czesi są slynni   ;D
'XJR XJ40

zywiecki

  • Gość
Odp: Spotkanie w Katowicach ??
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 09, 2010, 14:05:11 pm »
Witojcie! walec, dziękuje za zaproszenie ale niestety 19.-21.03 nie ma mnie w Polsce  :-cry

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 09, 2010, 18:00:21 pm »
Nie wiem czy pamiętacie ale byłem na zlocie Czechów w Karlovych. Możnaby spróbować nawiązać kontakt z nimi i zrobić np takie spotkanie w Cieszynie.

albo na tor do Brna się wybrać  :-A

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #334 dnia: Marzec 01, 2011, 21:48:01 pm »
jacatu / Katowice
szpulek / Gliwice
Pieterek/Ustroń
Pavel /Katowice
Marcin77/ Chorzow
Tomda//Zabrze
Jagman73/ Dąbrowa Górnicza
Walec/Katowice
Anju/Katowice
carservice/Rybnik
zywiecki/Żywiec
mariok/Połomia
darcol/Marklowice
slończyk/Sosnowiec
Patryk/Wodzisław Śląski

hehe, widzę że nawet z moich okolic ludzicha są  ;D

Słuchajcie, taki pomysł mały mi się zrodził... W mojej okolicy (Zabełków) na przełomie czerwca/lipca odbywają się ostatnio zloty aut zabytkowych (dopiero 3 były). Zjeżdżają z dość szerokich stron, m.in. z czech, z centralnej polski nawet kilka aut było. Może by wkręcić się tam jako atrakcja? Byłoby nas z 10-15 Jagami trochę szumu byśmy narobili  8) Znam organizatora także luz  :-gwizd Co Wy na to?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2011, 22:02:02 pm wysłana przez Patryk »

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 04, 2011, 17:07:37 pm »
Ekhem, a ja bym ewentualnie może wpadła z aparatem, bo jaguara nie mam ;( i popstrykała jakieś odlotowe foty...
Jestem z Tarnowskich Gór.

michnoll

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 06, 2011, 16:18:10 pm »
Kurcze koledzy trochę Wam zazdroszczę sekcja Lubuska jakby trochę mniej zorganizowana niestety  :-[

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 06, 2011, 21:50:20 pm »
heh, narazie nic nie wiadomo co z tego wyniknie. Termin pewnie będzie gdzieś w okolicach lipca. Jakieś foto w ciekawych pozach jak najbardziej ;)
 Z kocurami ma się rozumieć :)
W każdym razie kto tylko chce niech wpada. Zresztą można się spotkać przy innej okazji, np % :)


post edytowany w związku z naruszeniem zasad netykiety w pkt.8
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 22:04:03 pm wysłana przez Tygrys3 »

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 23, 2011, 22:29:20 pm »
Dlaczego tak trudno jest się spotkać, ile razy poruszany był ten temat i zawsze tak samo wiele propozycji i deklaracji a finał żaden.
Zwykłe spotkanie, do tego naprawdę nie potrzeba nic specjalnego,tylko trochę chęci.
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=3367.0;attach=2842;image
od lewej: zgredmaly, Pavel, Jagman73, szpulek
 

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 24, 2011, 21:13:19 pm »
Co z Wami , może 27.03 zaproponujcie gdzie

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #340 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:19:39 pm »
Witajcie KotoManiacy !
Sugeruję spotkanie wiosenne - otwierające sezon (naszej śląskiej sekcji i nie tylko) w następną sobotę tj 16.04.br w Brennej w MOTELU "GAZDA" położonym tuż przed jedyną w Brennej stacją benzynową. Parkuje tam stale nowy XJ z rejestracją SB - może szef motelu ? Polecam dobrą kuchnię, widoki na pobliskie góry, możliwość spacerku  np. na Równicę lub wjazd drapieżnikami na pobliską Świniorkę (asfaltem). :-A Godzina do ustalenia. :-za

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #341 dnia: Kwiecień 11, 2011, 06:35:22 am »
Nie wiem czy już będę miał auto  :- pojecia U "kosmetyczki" stoi i nie wiem czy wyrobią do soboty... Generalnie to chętny jestem, jak data zostanie na tą sobotę to przyjadę kombiwarem   ;)

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #342 dnia: Kwiecień 20, 2011, 07:06:31 am »
Może ktoś z listy śląskich "kotomaniaków" zaproponuje wiosenny spot.
jacatu / Katowice
szpulek / Gliwice
Pieterek/Ustroń
Pavel /Katowice
Marcin77/ Chorzow
Tomda//Zabrze
Jagman73/ Dąbrowa Górnicza
Walec/Katowice
Anju/Katowice
carservice/Rybnik
zywiecki/Żywiec
mariok/Połomia
darcol/Marklowice
slończyk/Sosnowiec
Patryk/Wodzisław Śląski
Długi majowy weekend byłby dobry. :-A

BlackV6

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 24, 2011, 21:07:07 pm »
Moge się dopisać do powyższej listy  :-gwizd

Od dobrego miesiąca co tydzień chłopaki z Ołdi mają spoty pod Areną w Gliwicach a może by im tak zrobić niespodziankę i się tam pojawić w większym gronie ? Iż jest to forum kocurów stawiam po gorącym psie  :)

Patryk

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 28, 2011, 20:49:45 pm »
Ja jestem za. Chopy trzeb się w końcu chyba spotkać choć na chwilę, poznać twarze i kocie mordki  :) Kurcze, nie trzeba organizować jakiegoś nie wiadomo jakiego zlotu itp... Spikniemy się gdzieś na stacji, potem pod jakąś knajpkę na kawę i szarlotkę i gra. Co Wy na to?? Myślę że w którąś sobotę/niedzielę po południu znajdziecie jakieś 3/4 godziny żeby się spotkać? No chyba że wszyscy wtedy w golfa grają...  ;D