Autor Wątek: Sekcja Górny Śląsk  (Przeczytany 296917 razy)

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:13:36 am »
chcecie sie scigać na 1/4 mili automatami? :-nuts

to niech kazdy powie ile ma do setki i ten co ma najmniej dostanie skrzynke od razu :-hehe

Co do toru w tychach- to zdecydowanie nie takie proste, kiedys bylem w kontaktach z klubem alfy i wiem ile to ceregieli, musieli zalatwiac to przez jakis automobilklub, trzeba miec kaski itd wiec odradzam zapał
'XJR XJ40

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:43:11 am »
W Zabrzu istniałaby opcja wynajęcia dość dużego placu służącego kilku Ośrodkom Szkolenia Kierowców za place manewrowe. Jednak nie jest to tor. Można (istnejące na tym dyżym placu pachołki i opony) ułożyć wg własnego uznania i stworzyć tor np do slalomu, hamowania, przyśpieszania a nawet szybkiego pokonywania łuków. Możliwość ta kosztuje ok 10zł.(opłata grzecznościowa)  plus obietnica przywrócenia ułożenia opon i pachołkow po naszych testach.
I jeszce ważna informacja - jest to możliwe tylko w niedziele (wtedy chyba nie szkolą kierowców).
Jeżeli byłaby grupka zainteresowanych - to należałoby ustalić termin - resztę bym załatwił. Jak mi powiedziano możnaby wynająć także salę wykładową (lecz w innbym miejscu Zabrza)- celem ewentualnej "nasiadówki" .
Tak dla mniej zorientowanych to odległość między Zabrzem a Chudowem nie przekracza 10km.
 :-tylko

Whisnia

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 05, 2009, 21:00:42 pm »
W Krakowie jest nieczynne lotnisku na Czyżynach i przestrzeń i ubaw całkowicie za free

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 06, 2009, 08:02:29 am »
Jak na lotnisko przyjedzie ekipa i to z pachołkami to zanim wysiądziesz z auta podjedzie radiowóz i po temacie.
A tak na marginesie jestem jak najbardziej za spotkaniem w Krakowie,a miejsce to nie jest specjalny problem.
 

Whisnia

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:47:10 pm »
Wszystkie kluby robią spoty na lotnisku na Czyżynach i policja się nie czepia :)

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:08:14 pm »
Zlot może tak ale nie jazda między pachołkami.
Taką zabawę trzeba by załatwić oficjalnie,  tak robi np. szkoła auto czy jakoś tak się to nazywa.
Mogę się dowiedzieć  jutro jak będę w pacy jak to i z kim zalatwić bo zabezpieczaliśmy taką imprezę na części pasa tej od muzeum lotnictwa oczywiście, bo od os. Dywizjonu są takie dziury że powypadają nam plomby z zębów  ;D

Whisnia

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:09:35 pm »
OK  :-za

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 15, 2009, 09:23:00 am »
Właścicielem pasa startowego jest miasto ale jest on w użyczony do dyspozycji muzeum lotnictwa. Myślę że należałoby zwrócić się z prośbą do dyrekcji, przedstawić jakiś program imprezy i może wyrażą zgodę 

tomda

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 15, 2009, 09:37:31 am »
A może tak na szybko - spotkanie w Chudowie  - jutro o 18`` ?  Kto za ?  :-tylko

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 15, 2009, 10:28:36 am »
ja jutro pracuje :'(

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 15, 2009, 12:54:34 pm »
A może tak na szybko - spotkanie w Chudowie  - jutro o 18`` ?  Kto za ?  :-tylko


ciężko będzie znaleźć trochę miejsca, przy jarmarku średniowiecznym auta kierują na parkingi na polach  :( o 18 wszystko się kończy to pewnie będzie niezłe zamieszanie do tego. Imprezę polecam  :-super szczególnie walki serbskiej grupy Svibor  :-super

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 17, 2009, 19:43:17 pm »
kiedyś przez moment widziałem go pod bazylika w Panewnikach
http://img165.imageshack.us/i/sk41abx0.jpg/



qbaty

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 17, 2009, 19:44:57 pm »
Ładna parka  ;D :-super

Pavel

  • Gość
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 18, 2009, 08:15:35 am »
Dziadek z wnuczkiem  ;D

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Sekcja Górny Śląsk
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:11:15 am »
Ja tez nie dam rady do Nowej Soli jechać:(

A teraz przyznać się kto jeździ po Katowicach XJS'em 3.6l ?? będę na niego "polował" i na forum zaproszę :-za

Wczoraj wyciągnąłem kota na spacer i dogoniłem XJS V12 na rej. SZY ***, okazało się że to właściciel warsztatu tego na Meteorologów gdzie często pełno Jagów stoi. Na warsztacie mieli ładnego XJS cabrio w ostatniej edycji całego rozwalonego bo facet na autostradzie w barierki przysadził :-thumpdown
wybebeszali go na przekładkę :-cry
'XJR XJ40