Autor Wątek: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....  (Przeczytany 13630 razy)

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2011, 14:02:35 pm »
nie nie ubywa swoje zostało zalane odpowietrzone i stoi po ostygnięciu jest ciągle to samo.


 a gdzie znajdę serwis jaga w okolicach głogowa zielonej góry Legnicy??????????

zadek07

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:05:12 pm »
Czy samochod buduje cisnienie w ukladzie chlodzenia?

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 24, 2011, 09:52:27 am »
tzn?

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:02:18 am »
tzn ,czy po nagrzaniu silnika ciśnienie jest w układzie chłodzenia ,
objawia się sporym "pssssss" gdy próbujesz odkręcić korek zbiorniczka wyrównawczego przy ciepłym silniku

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:08:54 am »
Serwis ASO znajdziesz dopiero we Wrocławiu właściwie trochę poza Wrockiem, w Długołęce jest Team. drugi nieautoryzowany jest na chałupniczej 13.Obydwa mają kompy z prawdziwego zdarzenia do Jagów, z resztą usług wątpię żeby potrafili Ci pomóc, mam złe doświadczenia z obydwoma, ale może w Twoim przypadku będzie lepiej.
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

magic

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:42:55 am »
Dobra wróćmy do samego początku. Czy możesz opisać jak Ci ten wąż strzelił i czym było to spowodowane?

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:55:36 am »
ok strzelił mi wąż który znajduje się tuż nad paskiem klinowym a pod kolektorem sssacym. wymieniłem go a po odpaleniu okazało się ze woda daje ze środkowego cylindra na zewnątrz ( od strony gdzie jest dojście do świec)
wymieniłem uszczelki przy okazji pompę wody i termostat. wszystkie uszczelki są nowe. auto zachowuje się jak przed walnięciem uszczelki brak mocy czasami zapala się kontrolka silnika miga i gaśnie nie wkręca się na obroty. na wolnych trzęsie go strasznie jakby nie palił na gar ale cewki są nowe.
 dodzwoniłem się do innego właściciela jaga w Głogowie miał identyczny problem zaczął od cewek a potem szczeniła mu ta sama uszczelka w drodze do mechanika. po złożeniu okazało się ze jest to samo. 3 dni główkowali w salonie pod poznaniem i okazało się ze zaklejony był katalizator po jego zdjęciu wysypał się. dzisiaj mechanik zdejmuje katalizator i będzie sprawdzał jak chodzi. mam nadzieje ze to to a czy ktoś ma jeszcze jakąś teorie jestem otwarty na wszelkie propozycje.

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:56:46 am »
czytałem o tych serwisach i jakoś nic pozytywnego jeżeli chodzi o kociaczki

zadek07

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 24, 2011, 20:49:03 pm »
masz LPG w swoim kocie?

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:23:07 pm »
nie nie posiadam takowej instalacji.
a czy z powodu uszczelki jakimś cudem woda mogła się dostać do obydwu katalizatorów bo z tej strony gdzie była walnięta po rozłączeniu kolektora rzeczywiście wylała się woda z katalizatora wycinam wstawiam drugi tylko martwi mnie czy czasem dwa nie padły?

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:58:44 pm »
wycięcie kata pomogło uff ff ale to jeszcze nie to:(. ktoś ma propozycje?? :-tylko

michał

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:20:37 pm »
co znaczy"wycięcie kata pomogło uff ff ale to jeszcze nie to"jakie objawy??Pytam bo mam chyba podobny problem:(

rodger

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2011, 18:25:16 pm »
Ja miałem dziurę w tym kolanku, dostęp paskudny ale za to jaka radość z naprawy. Te 2 kolanka zrobili z gumy która się starzeje w połączeniu z temperaturą i olejem, a później pęka ;(
Posłuchaj czy nie masz "świstania" w tych okolicach.

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 28, 2011, 22:34:13 pm »
NIE WIEM CZY WYŻEJ CZYTAŁEŚ CO SIĘ STAŁO PASKUDNA SPRAWA TERAZ AUTO SZYBCIEJ WCHODZI NA OBROTY I RZECZYWIŚCIE MA WIĘKSZĄ MOC ALE NIE WIEM CO DALEJ JEST TO JESZCZE NIE TO AUTO ZACHOWUJE SIĘ JAKBY MIAŁO MOŻE ZE 130 KONI. NA SZCZĘŚCIE POLONEZA JUŻ BYM ODSTAWIŁ ALE CO Z RESZTĄ?

dorian 85

  • Gość
Odp: Chłopaki załamka Pomocy :-cry....
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 28, 2011, 22:41:14 pm »
DZIĘKUJE ZA FOCIE MOŻE TO BĘDZIE TO JURO SIĘ OKAŻE :-K