Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w latach 2010 - 2008

Sandomierz 2008 - The day after

<< < (3/3)

KOSZYKARZ:
Witam Jaguśnie klubowiczów i uprzejmie  :-W donoszę co następuje...
Mam nadzieję,że wszyscy będą szampańsko wspominać pobyt w Sandomierzu choć nie zmarzłem tak chyba nigdy.Idea zlotu,zaangażowanie organizatorów i atmosfera, to czynniki,które pozwoliły zapomnieć o pogodzie i razem z Wami cieszyć się przez 2 dni w Sandomierzu. Goście których Wam "przywiozłem" czyli Bartka Żukowskiego i Tancerzy Ognia "Salamander" napewno wnieśli odrobinę humoru czy w drugim przypadku- ciepła :)  Chciałbym przy okazji zwrócić uwagę na piękny i szlachetny cel jaki towarzyszył na zlocie a mianowicie na "Spełnione Marzenie" Tomka z miejscowości Solec Zdrój,który towarzyszył nam w czasie rajdu,obsypany prezentami od klubu,fundacji "Dziecięce Fantazje",władz miasta Sandomierz. To bardzo miły akcent i świadczy o tym,że JagoManiaki oprócz drapieżnej duszy mają szlachetne serca.Wielki ukłon ode mnie!
Bardzo jestem zadowolony z pobytu wśród Was,mnie się podobało i jak zwykle z każdej imprezy pozostają fajne wspomnienia.Puentą wspomnień będzie wesele,które mieliśmy w hotelu  a ja pokój przez ścianę z parą młodą i kawałek nocy poślubnej.Co tam ja słyszałem,pozostawię dla siebie...:)))

Postrafiam szystkich klupowicczóff z Santomiesza....!!!!

Vivat Kosmodisk!,Vivat polary Krystiana!Vivat Ovo!

Kosmodisk 40 zł
Polary 60 zł
za wszystko inne Ovo zapłaci kartą MasterCard

Dzięki wielkie za wszystko i generalnie  :-10points za imprezkę.

kogutki:






Kolumb:
Panowie cos baaardzo off topic...

ktos jest mi w stanie odpowiedziec czy malowaliscie tego jaguara ? co to sa za farby ? chcialem w prezencie zrobic podobna uczte dzieciom ... tylko dobrze by bylo zeby nie zniszczylo lakieru i ewentualnie przetrwalo na lakierze kilka moze dni ewentualnie jakis deszcz ... no i zeby potem zmyć bylo łatwo ...

pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej