Autor Wątek: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze  (Przeczytany 22377 razy)

Robson

  • Gość
SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« dnia: Wrzesień 14, 2008, 18:32:11 pm »
Dziękuje wszystkim którzy przybyli za obecność.  :-V
Szczególne podziękowania dla osób które potrafiły pokonać ponad 600 km żeby się z nami spotkać. :-R
Wyrazy uznania dla Mk 2 który przybył aż z Malborka o własnych siłach  :-R  :-K
Miło było zobaczyć ok. 40 Jaguarów i spotkać się z prawie 100 osób.  :-V :-V :-V :-V :-V

tomz

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2008, 19:16:33 pm »
Co prawda byłem z Wami tylko kilka godzin w sobotę, to jednak atmosferę i miejsce zlotu oceniam wysoko.  :-V

Robson, dzięki za miłe przyjęcie na Rynku (mimo, że wpadłem na chwilę - bez żadnej rejestracji).  ;D
Wyrazy współczucia z powodu Twojego różowego Jaga  ;) w razie czego mam kilka fotek.

Pozdrawiam wszystkich  :-R

Batman

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2008, 21:40:26 pm »
Powiem jedno zazdroszcze Wam bardzo, niestety ja jeszcze dochodze do siebie mimo 2 tygodni leczenias.

Nochal

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2008, 00:21:35 am »
Olbrzymie brawa dla organizatorów za świetne przygotowanie imprezy!

To jako szeregowy uczestnik zlotu wymienię kilka cech charakterystycznych:
1) Świetny klimat imprezy - wszystko w miłej, przyjacielskiej atmosferze, choć rywalizacja w niektórych momentach bywała zacięta ;)
2) Naprawdę duuuuużo pięknych Jagów na sandomierskim rynku, w tym pięęęękny zabytkowy MK2 który zgarnął tytuł "Mister kota" nie dając konkurencji żadnych szans  :-10points
3) Świetna loteria "daj piątaka na kociaka"- tu gratulacje za namówienie sponsorów na takie fanty.
4) Slalom w AlkoGoglach -  To tak wyglądam jak biegnę po prawdziwych "kilku głębszych" próbując zachować pion?!?! Nieee, to chyba niemożliwe .....
5) Syta kolacja integracyjna - niektórzy integrowali się nawet "nadprogamowo", gratulacje dla zaręczonych. Publiczne oświadczyny były naprawdę urocze i wzruszające  :-R
6) Akcja z malowaniem III serii - efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zwłaszcza już PO myjni .... .  Różowo-Niebiesko-Srebrno-Kolorowy ( powiedzmy "tęczowy" ) jest naprawdę oryginalny....   Chyba nawet bardziej dyskotekowy niż wariant "Radomski"....  8)
7) Absolutnie Świetny Rajd Turystyczny -  tak tak, Wielkimi Literami. Ponoć był tak łatwy że żeby wygrać wystarczyło umieć czytać... ( Prawda Adam77?  ;) ) Mi udało się  za namową pilota skręcić nie w tą stronę na pierwszym skrzyżowaniu w ślepą uliczkę  ( przed katedrą jeszcze )  ... Czyli jakieś 300 metrów od startu ;D. Niezłą minę mieli też  ludzie na stacji benzynowej którzy widzieli dziesiątki Jagów którym wystarczyło tankowanie za 5zł  ???
8) Świetny pomysł z realizacją marzeń chorych dzieciaków... Udział w naszym rajdzie musiał być niezłym przeżyciem...
9) Takie stężenie atrakcji że aż wszystkich nie wymienię chyba ...

Czyli podsumowując: Za noclegi, jedzenie i paliwo zapłacisz kartą kredytową.... spojrzenia przechodniów - bezcenne.
 
Wielkie dzięki dla wszystkich za wspaniałą i zabawę !


skiper

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2008, 08:28:51 am »
w imieniu swoim, La Sombry i licznej załogi spieszę podziękować za fantastyczny weekend. rajd terenowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. takich krajobrazów, pięknych dojrzewających sadów i zabytków nie widzieliśmy już dawno.  :-10points
100%  jaga w jagu!!!

pozdrawiamy

barbie

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2008, 09:28:52 am »
Gratulacje  :-za
Wspaniała impreza  :-10points - co więcej można napisać?
 :-tylko

AvangeR

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2008, 10:01:18 am »
Fakt impreza była dograna na maxa, ale to nie wszystko :D Tyle atrakcji i autek jeszcze nie było na żadnym zlocie dla tego trzeba bardzo pogratulować organizatorom iż udało im się zrobić taką imprezę :D Jak dla mnie  :-10points/ :-10points i chyba wszyscy się z tym zgodzą :D

P.S. Kogutki jak widzisz po 200 dniowej przerwie teraz mam zamiar i będę się starał wchodzić częściej :D

adam74

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2008, 10:35:33 am »
wielkie dzięki dla Organizatorów - impreza na  :-10points  :-K

wielkie dzięki dla Uczestników  :-R

wniosek nieformalny do Organizatorów - następnym razem prosimy o nową kategorię - KREATYWNOŚĆ :) - podpisano załoga wozu 13 ;D ;D ;D ;D

Nochal - nie dam rady ponieważ pisze biegle (lub w biegu ;D) to z czytaniem miewam problemy  ;D ;D, że czasem sam się nie rozumiem  ;D ;D ;D ;D

Robson - kolorek bije na głowę wszystko - może rozważ pozostawienie ???  ;D

ściskamy wszystkich (rozważam zmianę nicka z adam74 na załoga 13  ;D ;D)

Pati - mam nadzieję, że nic poważnego z jagiem ???


Nochal

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2008, 10:37:21 am »
hey.
poza tym ze zapalil nam sie moj  x300 w drodze do domu...wszystko bylo ok.
 :-tylko

Jakto ZAPALIŁ  !?!?!  Wszyscy cali?   Udało się go zgasić i dalej pojechać, czy go "lawetowałeś"? Trzymam kciuki za udane naprawy.  Znasz przyczynę pożaru ?

qbaty

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2008, 13:35:36 pm »
Jak już pisałem w innym wątku impreza była doskonale zorganizowana, piękne miejsce, doborowe towarzystwo.
Pomysł z rajdem to był strzał w 10tkę - doskonała zabawa, a jego organizacja (wybór trasy, zadania, dokumentacja) - aż mi słów zabrakło -  :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points :-10points

Słowem - impreza PETARDA !!!! (może to określenie jest nieco niestosowne, biorąc pod uwagę przygodę Patiego...)

Poniżej kilka zdjęć: (wrzucę je później, bo na razie dostaję komunikat o braku miejsca)

bombki

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2008, 17:30:14 pm »
zdjęcia piękne, przechodzą mnie dreszcze proszę o jeszcze!!!

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2008, 21:02:21 pm »
Musze z przykrością stwierdzic ze naprawde żałuje ze nie moglem tym razem przyjechac ale co zrobic :(
Jednoczesnie ciesze sie ze zgromadzilo was sie tak duzo i wiekszosc z nowych klubowiczow "zlapala zlotowego bakcyla" i pojawi sie w przyszlosci
pozdrawiam wszystkich!
'XJR XJ40

Nochal

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 15, 2008, 23:07:43 pm »
Musze z przykrością stwierdzic ze naprawde żałuje ze nie moglem tym razem przyjechac ale co zrobic :(

No właśnie Walec, ja też bardzo żałuję że cię nie było. Mam do Ciebie zaległą sprawę za te "kołpaki od caro" ;)

Batman

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2008, 23:47:37 pm »
Walec wszędzie ma przyjaciół

Offline V12

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 433
  • Nowe części zamienne Jaguar Daimler tel. 5O61122O4
    • V12.com.pl
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:05:59 am »
Dodam jeszcze, że uczestnictwo w organizacji pomogło mi jeszcze bardziej docenić poświęcenie organizatorów poprzedniego zlotu w Sandomierzu (tu mam na myśli osoby, które faktycznie brały w tym udział, a nie tylko przyjmowały gratulacje) ;)
XJR-S 6.0 Asprey#99