Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Instrukcja obsługi Jaguar XK8

(1/5) > >>

Adi85:
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, wiec z góry przepraszam jeśli założyłem watek w złym miejscu. Od tygodnia jestem posiadaczem jaguara XK8 1998.r. Mam do Was ogromna prośbę, a mianowicie potrzebuje instrukcji obsługi tegoż właśnie Jaguara, najbardziej chodzi mi o obsługę komputera pokładowego i opis przycisków w kabinie (do czego służą i jak co poustawiać. Bardzo dziękuje.
                                                                                                                                       Pozdrawiam
                                                                                                                                            Adi85   

kogutki:
:-witamy   i prosze bardzo:



































Adi85:
Bardzo dziękuję !! Konkretne forum konkretni ludzie!!  :-R

wichma:
Kogutki jest najlepszy...  :-V

jaguarxk8:
witam was bardzo serdecznie od 2 miesięcy jestem posiadaczem jguar xk8 jestem bardzo zadowolony z tego smochodu ale mam jeden problem mianowicie nie wiem do czego służy przycisk  po lewej stronie kerownicy na desce na którym napisane jest "VALET" JEŻELI wiecie o co chodzi to prosze napszcie;) dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowików tych wspaniałych kociaków ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej