Autor Wątek: MIAAAŁŁŁŁ  (Przeczytany 2162 razy)

rcala xj40

  • Gość
MIAAAŁŁŁŁ
« dnia: Wrzesień 14, 2008, 07:57:17 am »
CZESC WSZYSTKIM !!! :D

RADEK MAM NA IMIE CHOC TERAZ ZWA MNIE JAG..... ;)
30 LATEK, ZONATY,  ZAMIESZKALY: NOWA SOL ( LUBUSKIE )  230KM BERLIN, 430 WAWA 1180 MILANO.

JESTEM OD 12 DNI POSIADACZEM XJ 40  4.O  SOVEREIGN, SILNIK DAIMLER, 1991 R.
PIEKNY MODEL, CUDOWNIE ZADBANY ITP., MECHANIK ( PAN ZDZISIU ) ZERKNOL SWYM FACHOWYM OKIEM WYMIENIL OLEJ, FILTRY, I RZEKL: SMIALO MOZESZ KOTA NA SPACER WYPROWADZAC..........

GORACO POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSIADACZY DZIKICH KOTOW ;D

BARDZO ZALUJE ZE NIE MOGE BYC NA ZLOCIE.....

Batman

  • Gość
Odp: MIAAAŁŁŁŁ
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2008, 21:43:07 pm »
witaj,

oby jak najdłużej Ci służył

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: MIAAAŁŁŁŁ
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2008, 23:29:29 pm »
:-witamy ale pisz malimi literami prosze  :-V

Nochal

  • Gość
Odp: MIAAAŁŁŁŁ
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2008, 09:27:06 am »
Witamy serdecznie! 

Nie ten zlot, to następny. Z każdym kolejnym jest nas coraz więcej :)\
Co do "Pana Zdzisia" to to jest mechanik Jaguarowy, czy taki ogólny "kowal"? Bo jeśli to tak zwana "Złota Rączka" to polecam zaprowadzić samochód na przegląd do specjalisty. Jag każdemu kto jeździ "zwykłymi autami" wydaje się boski nawet jeśli coś mu dolega. Jeśli sam nie jechałeś do tej pory naprawdę naprawdę zadbanym egzemplarzem to tym bardziej polecam taką wizytę kontrolną. Ja jak kupowałem swojego to byłem w wizycie w stacji diagnostycznej takiej gdzie wbijają w dowód przeglądy, obejrzeli, powiedzieli "wszystko gra" i kupiłem. Dopiero jak auto zaczęli oglądać spece z "Jag-Car" z ul, Brygadzistów w Warszawie ( Pozdrowienia :) ), to wyszło co trzeba poprawić  :-\ . Sądzę że im szybciej taką wizytę zaplanujesz, tym będzie taniej i bezpiecznej.  Ja z różnymi "Panami Ździsiami" mam już na pieńku.... :-zly

Ale ogólnie gratulacje :)  4.0 to chyba najlepszy silnik jaki mogłeś wybrać :) . A jaki kolor całokształtu?

rcala xj40

  • Gość
Odp: MIAAAŁŁŁŁ
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2008, 21:07:55 pm »
Przepraszam za duze literki...tak musialem gdyz caps lock byl zablokowany na amen przez kochana zonke... :D, do Nochala dzieki za czas ktory poswieciles by mnie przywitac  :-R, mysle ze masz wiele racji w tym co piszesz, bede w wawie za 2 max 3week, podaj prosze dokladne namiary na warsztat ktory z calegogo serca polecasz to sie umowie...

Goraco pozdrawiam  :-V, a kolor : miedziany lub zloty nie wiem sam  :)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: MIAAAŁŁŁŁ
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2008, 21:11:32 pm »
namiar do warszatu w dzialu "warsztaty", szeroki drogi do warszawy oraz milego pobytu na forum jeszcze.