Autor Wątek: Za co kochacie swoje Jaguary???  (Przeczytany 26800 razy)

czarek

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 26, 2013, 21:44:28 pm »
Muszę dodać swoje trzy grosze bo ja czuję się w swoim jak pan świata. :D

Piotrek666

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2013, 14:21:55 pm »
Za to że emerytki się oglądają za mną a nie dziewczyny w moim wieku... :/

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 22, 2013, 18:04:23 pm »
Za to że radośnie zapala światełka w środku witając mnie kiedy się do niego zbliżam rano. Że dba o moją wygodę samemu zapalając światła po zmroku i włączając wycieraczki, kiedy pada deszcz. Pilnuje, abym się nie zmęczył w trakcie jazdy samemu zmieniając biegi i utrzymując prędkość. Za to, że słucha tego co do niego mówię, gdy np. poproszę go, aby zmienił płytę, czy ustawił temperaturę w środku auta na taką, jaką bym chciał. Za to, że w zimę nawet nie da mi zmarznąć w tyłek, czy nie pozwoli żebym skrobał szybę, bo sam ją podgrzeje. A wreszcie za to, że wieczorem, kiedy zmęczony po całym dniu wracam do domu, dopiero zamknie oczka i pójdzie spać, kiedy wejdę do domu - bo mógłbym po ciemku się przewrócić o coś, bądź wejść w kałużę. Te autka to nie maszyny do przemieszczenia się z punktu A do B, to prawdziwe zwierzątko, przyjaciel swojego właściciela, które o niego dba i troszczy się o niego, o ile my odwdzięczymy się mu tym samym. A jedynie przy okazji, podrzuci nas z punktu A do B  :-K :-tylko :-thank
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:51:13 pm »
Żona mówi o nim "Kochanka"- choć jest rodzaju męskiego, bo podobno kocham go bardziej aniżeli ją, wydałbym na niego ostatni grosz, na żonę - nie :-nie . To jej opinia, a może ma rację. Ale kocham swojego KOCIAKA za to, że ma Duszę, że przez różne koleje losu przeszedl ze mną i zawsze dowiózł mnie na miejsce pomimo, że nie zawsze wyszło mu to na zdrowie, że w odrożnieniu do ludzi on nigdy przez 3 lata nie zawiodł mnie i za to, że wszyscy patrzą na niego z zazdrością, a ja czuję się wyjątkowy  :-thank:-clap
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:09:05 pm »
Uwielbiam go za to ze pozwolil mi spelnic marzenia z dziecinstwa. Od dziecka marzylem o JAGUARZE sama nazwa przyprawia o zawröt glowy.... :-chyt

pabllo30dfx

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 26, 2013, 01:10:48 am »
Witam! Jestem nowym forumowiczem, ale pragnąc wkupić się w łaski społeczności, również chcę podzielić się z wami swoim uczuciem do mojego kotka:

Zjawił się pewnego dnia na moim podwórku i jak to kot, pokręcił się, udeptał leże i wygodnie się rozłożył... zakochałem się. Kiedy zamruczał, w moich uszach zagrała jakby muzyka, a serce podskoczyło w piersi. Oczarował moje oczy i przykuł je do siebie swoim mądrym, masywnym pyszczkiem. Potem pokazał mi, że pod tą leniwą skórą, pokrytą klasycznym futrem, kryje się dusza prawdziwego drapierzcy! Jest zwinny i zaskakująco żywotny. Najpierw pokazał pazurki, a potem utulił mnie w swym wnętrzu i od tej pory z trudem go opuszczam... Jak na swoje 25lat całkiem rzadko chodzi swoimi kocimi drogami. Jest wzorem elegancji i kwint esencją kunsztu, którego tak niewiele pozostało na świecie... Po prostu piękny... Tyle że straszny z niego żarłok, ale to takie słodkie... :D (XJ40 3,6 88')

monisia510

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 26, 2013, 07:01:49 am »
Ja swojego kotka kocham za to, ze przypadkiem trafilam na niego i zdecydowalam sie na kupno. Kocham go za to, ze jest taki piekny i kazdy sie za nim oglada jak jade przez miasto (nawet jak obok jest nowe bmw lub audi to i ludzie spojrza na jaguara). Jak czasami opowiadam z fascynacja o tym aucie to tata sie ze mnie smieje, ze to tylko samochod ale dle dla mnie to jest AZ SAMOCHOD
 :-tylko

Plandid

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:04:54 pm »
Tomz, nie przejmuj się ja w ogóle Jaga nie posiadam :-[ ale to nie zmi enia faktu że kocham cudze ;D

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 19, 2013, 17:25:04 pm »
witam
a ja po prostu zobaczyłem go w internecie nudząc się popijając piwko oglądałem auta aż tu nagle spodobał mi się i pojechałem wróciłem na kołach z początku przez 20-30km nie umaiłem się z nim dogadać ale resztę drogi spędziliśmy jak dwoje starych kumpli
była to niekoniecznie miłość od pierwszego wejrzenia
siedząc w nim świat inaczej wygląda i cieszy miło jechać patrząc jak inni na trasie wciskają pedał w podłogę e  mecząc swoje autka oglądają się za mną jak sobie jadę 130km pewnie myślą ze więcej nie mogę a ja wiem ze w każdej chwili wcisnę S i doduszę do dechy a w tylnym lusterku  wszystko w mgnieniu oka zostanie w tyle
można go pokochać za wiele szyk ,elegancje, mruczenie,za to ze kiedyś kosztował majątek a ja za to ze pojawił się w moim życiu i żeby był do końca
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Asaf

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Działdowo
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 31, 2013, 22:07:46 pm »
Moja miłość do mojego V12 Daimler  Duble Six trwa już 14 rok.
Za to że zawiózł mnie na pierwsze spotkanie z obecną wspaniałą żoną prawie 14 lat temu i pomyślała wtedy "takim jakimś starym autem przyjechał " :)
Za to że przypomina mi czasy kiedy mogłem za niego zapłacić gotówką duuużą kwotę co teraz było by nie do pomyślenia.
Za jego zapach, za detale, za kolorową instrukcję obsługi oprawioną w skórze.
Za pomruk dwunasto-cylindrowego  motoru i pragnienie 6 litrowego żarłoka.
Jest inny, piękny, do zachcenia.
Jestem teraz w piekarni pracując ciężko a on stoi pod drzwiami i czeka żeby zawieźć mnie nad ranem do domku i pójdziemy spać. Dobranoc.
Miłośnik Daimlera
Asaf
Daimler Double Six 1993  6,o l  V12  XJ81
Daimler Double Six Seria III 1989 V12 5.3l
Był Daimler   X308       1999  4,0 l   V8

GrzesiekWroc

  • Gość
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 04, 2013, 01:01:31 am »
Za dźwięk kompresora po użyciu przycisku S, za wynik spalania chwilowego po użyciu przycisku S , za wskazówki zegarów po użyciu przycisku S , za orgazmy kobiet po użyciu przycisku S , za przycisk S

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Za co kochacie swoje Jaguary???
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 04, 2013, 22:32:08 pm »
to kolego za przycisk S i zdrówko Jagów  :-super
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko