Autor Wątek: Problem z woda  (Przeczytany 2772 razy)

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Problem z woda
« dnia: Sierpień 18, 2008, 18:32:26 pm »
Mam taki problem ze do tych kratek ktore sa w okol wycieraczki wlewa sie woda i gromadzi, a potem jakos sie dostaje do wnetrza i splywa pod deska rozdzielcza na podloge. Dzisiaj rozebralem ta plastikowa kratke i w tych komorach ktore chyba sluza do wentylacji bylo pelno nagromadzonej wody. Juz mi sie pare bezpiecznikow przepalilo i mysle ze dlatego ze woda robi zwarcie. Martwie sie aby nie uszkodzic niczego :(

Czy ktos ma jakis pomysl jak sobie z tym poradzic?

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Problem z woda
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2008, 08:40:02 am »
Pierwsza sprawa czy masz odprowadzenie wody z tej komory nie zablokowane (znajduje sie kolo motoru wycieraczek ) Jesli tak to zdejmij gumę i natnij bardziej rogi tej gumy.Jesli odpływ byl jest ok  radzę budować "tamy" . i wkleić pod plastykowymi kratkami tylko od dolu na wysokości 2.5-3.0 cm sklejka silikonem od dolu.
Duzo ludzi sie skarzy na wodę w wentylatorach klimy po czyszczeniu auta na myjniach jak i op dużych deszczach. (szczególnie prawy wentylator kapie na TCM(modul transmisji robiąc zwarcie) po 1990roku)

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Problem z woda
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2008, 20:48:41 pm »
Ok, znalazlem to gumowe swicho i wyczyscilem, wpadla tam jakas plastikowa sruba i zebraly sie wokol niej liscie, niewiem od czego ona jest. Teraz woda wycieka pod samochod, tak jak powinna :) Dzieki za pomoc.

jannaf

  • Gość
Odp: Problem z woda
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2008, 23:10:15 pm »
Jarek - możesz bliżej opisać jak zainstalować te "tamy" . Coś mi wody ostatnio naleciało do blowerów, choć odpływ z rynienki przy wycieraczce mam drożny.