Autor Wątek: Odp: Jestemoryginalna wita  (Przeczytany 9777 razy)

eypok

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« dnia: Wrzesień 26, 2010, 16:04:55 pm »
witaj serecznie :-tylko

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2011, 22:25:55 pm »
Cześć koledzy i koleżanki :) Jakby co, to ja żyję wciąż i dobrze się mam. Miałam ostatnio trudny czas, wiele przemyśleń i tym podobnych, których efektem była rezygnacja ze studiów prawniczych. No, ale w sumie, na co mi coś do czego tak naprawdę nie mam serca... Widzę, że z naszym forum się coś złego porobiło i pozjadało wszystkie wiadomości, jakie wcześniej pisałam w tym wątku. Przepraszam, że chwilowo jestem tu tak rzadko, jakby mnie nie było. To przez nawał różnych zadań, które wiszą nade mną. Bo rezygnacja z prawa wcale nie oznacza, że od razu mam duuuuużo czasu. Jedno sobie sama dołożyłam i to strasznie czasochłonne, ale o tym na razie ciii ;) Pozdrowienia dla całej ekipy i lecę (niestety) przygotowywać się na jutrzejsze seminarium mgr...

wojt

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:30:41 pm »
[rezygnacja ze studiów prawniczych.
Tego miałaś nie robić!.Ukonczenie taakich studiów,pozwoliłoby Ci na szybką realizację Twoich marzeń :-tylko

wichma

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2011, 13:43:58 pm »
Ooo
Dawno Cię nie było... Cześć!!!  :-tylko

 Dlaczego nie studiujesz już prawa?  ??????

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2011, 13:54:00 pm »
Dlaczego nie studiujesz już prawa?  ??????

Bo nie lubi, jak sama napisala. Moze to brzmi dziwnie dla niektorych, ale sam kiedys podjalem taka decyzje i sie ciesze. Trzymam kciuki za "nowy plan" i powodzenia;)
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

wichma

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2011, 14:39:47 pm »
Trzymam kciuki za "nowy plan" i powodzenia;)

Ja też trzymam kciuki za Twój nowy plan...  :-super

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2011, 11:48:49 am »
Dzięki za ponowne miłe powitanie i za dobre słowa :)
Mam zamiar zostać światowej sławy specjalistką w medycynie ratunkowej i być za ciężkie miliony rozchwytywaną ;-)
A tak bardziej przyziemnie i poważnie, to po prostu wolę się spełniać w mniej (no dobra, bardzo mało) płatnym zawodzie, ale robić to z sercem, niż gdybym miała codziennie iść do pracy i myśleć "o, Boże, znowu muszę tu być..."
Bywajcie zdrowi, ja idę się pouczyć francuskiego a potem wypadałoby jakieś nowinki ze świata medycyny poczytać.

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2011, 18:47:55 pm »
Cześć, to znowu ja. Melduję, że wciąż żyję i dobrze się mam. Nadal kocham jaguary najszczerszą i najprawdziwszą miłością :) Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco!  :-A :-A

raganek3

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2011, 23:54:19 pm »
 ;) :-tylko

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2011, 00:27:46 am »
Chłopaki, mam okazję wypromować w Tarnowskich Górach nasze forum. Niedawno dostałam od redaktora naczelnego naszego znanego portalu propozycję pisania bloga. I redaktor dodał, że mogę mu przedstawić inne strony, które chciałabym promować i on się tym zajmie. Rozumiem, że nie ma przeciwwskazań, żeby nasze forum albo całą stronkę a nie tylko forum dodać do listy? :D

robertth

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2011, 21:35:39 pm »
hello
Ja nie mam nic przeciwko, tylko, że ja nie podejmuję decyzji hehe  ;D

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2011, 20:16:46 pm »
Dobry wieczór :) Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie ;) Bo ja o każdym z Was pamiętam... Teraz szybkie "sprawozdanie z życia". Po pierwsze i najważniejsze usiłuję napisać a później obronić pracę magisterską. Druga sprawa, jak wiecie uczę się w szkole medycznej i troszkę czasu to zabiera. Po trzecie - wstąpiłam do ochotniczej straży pożarnej, na dowód mogę pokazać siebie w koszarówce :D Po czwarte odbiło mi i postanowiłam zrobić prawo jazdy kategorii D. To w ramach spełniania marzeń. A po piąte i najważniejsze - kocham i jestem kochana. No i biorąc te wszystkie fakty w jedną kupę mam czas jedynie na spanie ;) Ale pamiętam o Was. I na tym miejscu życzę Wam wszystkim wspaniałych świąt. I trochę zadumy w tej całej gonitwie życia... :)

Buziaki dla miłych Panów :)
A dla Pań "tylko" uściski :)

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2012, 02:04:49 am »
Hej... chłopaki, pamiętacie mnie jeszcze?

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:30:51 pm »
Cześć. To ja - cała i zdrowa... Ktoś mnie jeszcze pamięta? A jeśli nie mnie, to może chociaż truskaweczki moje?^^ Właśnie nadrabiam forumowe zaległości na tyle ile mogę, widzę, że gdy mnie nie było sporo nowych ludzi dołączyło do forum. Ogólnie to nie było mnie bo się uczyłam, ale dzięki temu jestem już dyplomowanym ratownikiem medycznym :) I szukam pracy :D  :-kogutki

Pozdrawiam wszystkich,
E.


ja$

  • Gość
Odp: Jestemoryginalna wita
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 12, 2013, 23:24:17 pm »
cześć    ja Cię pamiętam  :-gwizd :-gwizd


[/quote]