Autor Wątek: kilka pierwszych wrażeń  (Przeczytany 2458 razy)

maculicauda

  • Gość
kilka pierwszych wrażeń
« dnia: Grudzień 16, 2009, 22:09:54 pm »
Witam wszystkich chciałbym się podzielić moimi pierwszymi wrażeniami z obcowania z moim xj40 3,6 z 1989 roku, a tym samym prosić i kilka wskazówek. Jeszcze nie mogę nim jeździć ponieważ papiery polskie będę miał w piątek, ale wymienione są klocki tył i dolany płyn hamulcowy,wymienione będą świece bo wrażenie jest takie że nie od razu chodzi na wszystkie gary. Zasiadłem sobie w środku i tak nie wiem dlaczego brak w nim podgrzewanych siedzeń?, nie ma przycisku sport przy skrzyni, po co są dwa D na skrzyni.
sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i jeden od wycieraczek był przepalony reszta ok.zastanawiam się co to jest za przełącznik w dolnej części fotela kierowcy i tylko tam?
podłączyłem radio gra całkiem sympatycznie na czterech małych głośnikach i odkryłem że nie działa centralny ponieważ słychać jak przeskakuje, ale nie zamyka innych drzwi po za kierowcą.Brakuje mi również wnętrza schowka mam dwie dziury czy ktoś to ma? Szukam również lampy okrągłej przód lewa strona ponieważ w mojej stoi woda. przepraszam że tak chaotycznie ale tak na świeżo mi się to przypomina jeśli ktoś znajdzie chwilę cierpliwości by to przeczytać to proszę o odpowiedź jeszcze raz z góry dziękuję

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: kilka pierwszych wrażeń
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:17:32 am »
Powodzenia w dopieszczaniu go:D, ja swojego od 2 tygodni już cackam :D Tylko że mam w manualu 1992. Podłokietnik i wiele części znajdziesz na allegro a i tu u Nas na forum popatrz. Pozdrawiam
Kocia moc :)

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: kilka pierwszych wrażeń
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:44:41 am »
Witam wszystkich chciałbym się podzielić moimi pierwszymi wrażeniami z obcowania z moim xj40 3,6 z 1989 roku, a tym samym prosić i kilka wskazówek. Jeszcze nie mogę nim jeździć ponieważ papiery polskie będę miał w piątek, ale wymienione są klocki tył i dolany płyn hamulcowy,wymienione będą świece bo wrażenie jest takie że nie od razu chodzi na wszystkie gary. Zasiadłem sobie w środku i tak nie wiem dlaczego brak w nim podgrzewanych siedzeń?, nie ma przycisku sport przy skrzyni, po co są dwa D na skrzyni.
sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i jeden od wycieraczek był przepalony reszta ok.zastanawiam się co to jest za przełącznik w dolnej części fotela kierowcy i tylko tam?
podłączyłem radio gra całkiem sympatycznie na czterech małych głośnikach i odkryłem że nie działa centralny ponieważ słychać jak przeskakuje, ale nie zamyka innych drzwi po za kierowcą.Brakuje mi również wnętrza schowka mam dwie dziury czy ktoś to ma? Szukam również lampy okrągłej przód lewa strona ponieważ w mojej stoi woda. przepraszam że tak chaotycznie ale tak na świeżo mi się to przypomina jeśli ktoś znajdzie chwilę cierpliwości by to przeczytać to proszę o odpowiedź jeszcze raz z góry dziękuję
witaj,
trochę odpowiedzi.
- brak podgrzewanych siedzeń pewnie dlatego, że ich nie zainstalowano - jak nie masz przycisku - nie masz grzania.
- nie ma przycisku sport bo nie masz skrzyni 4hp24 tylko 4hp22 - bo masz 3.6 a nie 4.0 - skrzynia bez sterowania elektronicznego.
- dwa D są po to żebyś miał jedno w zapasie ( jak CI się jedno zgubi  :-gwizd ) - tak jest, nie ma to żadnego logicznego wytłumaczenia.
- przełącznik - po to żeby Ci się łatwo wysiadało z samochodu - tzw entry
- w schowku albo masz takie "korytko" albo takie mocowanie na kasety ( praktycznie bezużyteczne w dzisiejszych czasach )

maculicauda

  • Gość
Odp: kilka pierwszych wrażeń
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:38:48 pm »
dziękuję za info pewnie pojawią się inne pytania ale dopiero jak zacznę jeździć