Autor Wątek: Problem z kluczem  (Przeczytany 2874 razy)

maxdzax

  • Gość
Problem z kluczem
« dnia: Wrzesień 27, 2009, 16:22:37 pm »
Od 3 dni mój dzag stoi bo nikt nie potrafi zakodować klucza w xj8 model z 1999 do tej pory  sami abnegaci.
Prosze o pomoc szanowne grono, autko jest z kanady. juz 5 fachowiec rozklada rece, fachowiec w cudzysłowu oczywiscie jestem z wrocławia. help.....hilfe ratunku....jestem unieruchomiony tel do mnie w celu przyspieszenia kontaktu 692722662 pozdrawiam wszystkich forumowiczów jak do tej pory byliscie niezawodni!!! :-thank

Whisnia

  • Gość
Odp: Problem z kluczem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2009, 20:05:02 pm »
Od 3 dni mój dzag stoi bo nikt nie potrafi zakodować klucza w xj8 model z 1999 do tej pory  sami abnegaci.
Prosze o pomoc szanowne grono, autko jest z kanady. juz 5 fachowiec rozklada rece, fachowiec w cudzysłowu oczywiscie jestem z wrocławia. help.....hilfe ratunku....jestem unieruchomiony tel do mnie w celu przyspieszenia kontaktu 692722662 pozdrawiam wszystkich forumowiczów jak do tej pory byliscie niezawodni!!! :-thank
...jabyś był z Krakowa albo mógłbyś przyjechać to może mógłbym pomóc...

maxdzax

  • Gość
Odp: Problem z kluczem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2009, 10:48:18 am »
?jak mam przyjechać?do krakowa pociągiem? może mógłbyś pomoc morze he he. da stwierdzenia moze nie bede nigdzie jechal....

Whisnia

  • Gość
Odp: Problem z kluczem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2009, 22:00:17 pm »
podaj mi dokładny model, rok, silnik, jutro będędzwonił do kolesia co mi tez dorabia kluczyk. Spytam go czy da radę i jakie dane by ewentualnie potrzebował dodatkowo. Czy chcesz kluczyk tylko do otwierania drzwi, czy razem z immobilizerem (jeśli masz w kluczyku) do odpalania samochodu.
P.S. na razie nigdzie nie musisz jechać - pytałem tylko czy wogóle jesteś zaiteresowany jeśli by to było w Krakowie...

maxdzax

  • Gość
Odp: Problem z kluczem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2009, 15:10:35 pm »
Rozwiazanie. w jagach do 2000 jest zwykły transponder T5 a kosztuje 30 zł.... zakodowanie trwało 5 min