Autor Wątek: otwierana klapa bagażnika  (Przeczytany 5214 razy)

monteki

  • Gość
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2015, 20:51:06 pm »
jak bym chciał odpychać się z mocą malucha w tych samych pieniądzach to pewnie bym tak zrobił.  :-W nie wspominając o braku dźwięku i fantastycznym napędzie na jedno koło w zakrętach.

bez komentarza.... wróćmy do tematu zamiast udowadniać kto ma większego fiuta bo to żenujące  ,
trzymaj swoje 3.0 na LPG w przekonaniu że to najlepsze auto na świecie ,,, nie cisne Ci  a Ty mi tu wyjeżdżasz z tekstami że jakbyś chciał malucha...
 ... STARY chcesz jaguara to qwa nie kupuj gazu , a jak kupujesz to siedź cicho a nie udowadniaj  diesel to gówno i  że lpg  jest dobre do jaga ...NIE STAĆ cie na paliwo tzn że nie stać cie na jaguara...

a co do mocy malucha..  nie no jebłem... kumpel w VW  Eosie 2.0 TDI nie daje  za mną  rady więc ten maluch całkiem dobrze jeździ... nie nie muszę wstydzić  sie przy tankowaniu.. , ja nikogo nie przekonuje do diesla , ale jak  kupując nowego jaga w salonie  słysze od jakiegoś łba że jego sprowadzany z lpg  jets oryginałem...

qwa udało ci się mnie sprowokować

koniec OT będe wdzięczny  jeśli ktoś zamiast leczyć kompleksy poprostu napisze jak rozwiązać sprawę bagażnika  :-thank

cyberda

  • Gość
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2015, 21:14:21 pm »
W "ciekawym kierunku" idzie wasz temat ...

Jak dla mnie rozwiązanie super - aż się dziwię że Jaguar nie zrobił fabrycznie czegoś takiego - zawsze mnie wkurzało to że bagażnik tylko się odblokowuje, a nie otwiera bo po h... dawać na pilocie guzik aby i tak ręką otwierać bagażnik - w ten sposób wystarczyło by po prostu nacisnąć przyciska na klapie i mamy tak samo otwarty bagażnik.
Idąc do auta i trzymając coś w ręku jak chcę otworzyć bagażnik to nie wiem czy położyć to na brudnej ziemi czy na czysty dachu i go porysować i właśnie dla tego samootwierający się bagażnik jest potrzebny.

Jak znajdę chwilkę to powalczę z tematem choć już się zastanawiam gdzie dostanę w UK takie sprężynki bo tu nie ma takich sklepów "z wszystkim" jak w Polsce ... no ale zawsze pozostaje internet ...

Offline CiGaR

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 384
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2015, 22:22:50 pm »
Postaram się to zrobić w przyszłym tygodniu, to dam znać.
Jaguar:
X350 4.2 V8 2006
X-type 2.1 V6 2002
X-type 3.0 v6 2008
S-type 3.0 V6 2000

monteki

  • Gość
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2015, 22:25:34 pm »
W "ciekawym kierunku" idzie wasz temat ...

Jak dla mnie rozwiązanie super - aż się dziwię że Jaguar nie zrobił fabrycznie czegoś takiego - zawsze mnie wkurzało to że bagażnik tylko się odblokowuje, a nie otwiera bo po h... dawać na pilocie guzik aby i tak ręką otwierać bagażnik - w ten sposób wystarczyło by po prostu nacisnąć przyciska na klapie i mamy tak samo otwarty bagażnik.
Idąc do auta i trzymając coś w ręku jak chcę otworzyć bagażnik to nie wiem czy położyć to na brudnej ziemi czy na czysty dachu i go porysować i właśnie dla tego samootwierający się bagażnik jest potrzebny.

Jak znajdę chwilkę to powalczę z tematem choć już się zastanawiam gdzie dostanę w UK takie sprężynki bo tu nie ma takich sklepów "z wszystkim" jak w Polsce ... no ale zawsze pozostaje internet ...

gdzieś był link do ang forum , gdzie koleś sprzedaje takie zestawy w UK możesz bez problemu kupić gotowy zestaw:

http://www.jaguarforum.com/showthread.php?t=67374


ja też myślałem żeby coś dobrać ,tylko zwróćcie uwagę , tam trzeba by mieć pod domem spory zapas i próbować (  sprężyny podkładki itd )

może ktoś ma  możliwośći spróbuje coś dopasować ?


monteki

  • Gość
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2015, 22:26:44 pm »
Postaram się to zrobić w przyszłym tygodniu, to dam znać.

dawaj znać wszyscy czekamy ! :-za :-thank

cyberda

  • Gość
Odp: otwierana klapa bagażnika
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2015, 23:17:53 pm »
Dzięki za info ale cała frajda to jak się zrobi samemu ... bo po prostu kupić to typowe podejście Anglików - Jak zrobić aby się nie narobić a dużo mieć ...