Autor Wątek: przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type  (Przeczytany 3230 razy)

ktr

  • Gość
przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type
« dnia: Sierpień 14, 2012, 13:19:57 pm »
Witajcie,

Mam problem, otóż dosyć często, po otwarciu i zamknięciu maski przycina mi się wężyk od spryskiwacza. Wtedy, gdy potrzebuję spryskać szyby płyn nie leci. Gdy podniosę maskę - leci, więc jak jakoś ułożę inaczej wężyk i zamknę to znów jest OK, ale coś jest z tym prowadzeniem wężyka nie tak.

Załączam plik ze zdjęciami - czy możecie ocenić, czy u mnie jest OK? Być może brakuje jakiegoś zaczepu, jakiegoś elementu, albo po prostu wiecie jak on powinien być tam prowadzony? Proszę, napiszcie jak on powinien iść, bo są różne o dziwo możliwości.

BlackV6

  • Gość
Odp: przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2012, 13:26:56 pm »
ułóż wężyk pod tą wypustką z blachy ,to samo u mnie było włożyłem go tam i na razie spokój :) co ciekawe kiedyś już chciałem wymieniać pompkę spryskiwaczy hahaha

benjamin

  • Gość
Odp: przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2012, 15:56:25 pm »
wężyk powinien być założony w tym zaczepie co jest na plastykowej  osłonie podszybia (na tych zdjęciach kolor biały)

Pirat

  • Gość
Odp: przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2012, 00:22:04 am »
I ja tak miałem,podczepiłem i po kłopocie :-W :-A

ktr

  • Gość
Odp: przycinająca się rurka spryskiwacza w X-Type
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2012, 17:57:41 pm »
Dziękuję Wam za rady i informacje. Teraz wszystko działa OK, wężyk się nie rusza (nie przemieszcza się), maskę mogę otwierać i zamykać beztrosko a ciśnienie na dyszach jest idealne.

Załączam plik ze zdjęciem - zakładam, że zrobiłem dobrze i tak to powinno wyglądać. Może się jeszcze komuś przyda:) Zwracam uwagę na 2 kluczowe punkty - zaznaczyłem je na zdjęciu na czerwono i ponumerowałem 1 i 2. Rozumiem, że teraz mam prawidłowo to zamocowane?