Autor Wątek: Moduł komunikacji  (Przeczytany 3788 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Moduł komunikacji
« dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:45:22 pm »
Witajcie znalazłem coś takiego..http://xarchiwum.pl/jaguar-x-type-2-2-d-modul-komputer-7w93-10d893-ab-i1335454211.html i piszą gdzieniegdzie że to jest moduł telefoniczny bluetooth.. gdzieś że jest to moduł komunikacji.. ale komunikacji czego? Ja tego nie mam a wszystko mi się komunikuje. Mam navi dvd, cd, cdc. Więcej światłowodu nie mam możliwego a to ma jeszcze miejsce na wpinkę, tak więc z ciekawości cóż to? :-V
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Sebastian X

  • Gość
Odp: Moduł komunikacji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2012, 14:09:12 pm »
7W93-10D893-AB to jest moduł blutootha. "komunikacja telefoniczna" ;D

troy

  • Gość
Odp: Moduł komunikacji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2012, 08:53:24 am »
Witam. Posiadam taki moduł 7W93-10D893-AB. Chciałem podmienić swój stary na ten, ale po podłączeniu mam komunikat communication fault. Czy ktoś z kolegów przerabiał już temat. Podobno trzeba go dodać za pomocą autologica lub JLR. żeby system go zobaczył.  Szukam informacji na ten temat.

troy

  • Gość
Odp: Moduł komunikacji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2013, 17:05:49 pm »
Witam. Uporalem sie z tym modulem. Nie bylo problemow z instalacja. podlacza sie pod 32 pin wtyczke telefonu i zlacze d2b optyczne . Potrzebna jest tylko jeszcze wtyczka antenowa fakra. Po resecie konsoli centralnej modul dziala i jest gotowy do pracy. Po sparowaniu z telefonem  wszystko dziala jak trzeba lacznie z dostepem do ksiazki telefonicznej.Polecm ten typ modulu. Nie trzeba nic przerabiac dzy doprogramowywac

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Moduł komunikacji
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2013, 19:00:17 pm »
Możesz cos wiecej napisac nt tego modułu? Np. gdzie to sie montuje, ja jedyny moduł jaki mam to GSM w bagażniku po lewej stronie nr 1X43-10D893-AH, ale nie zauwazyłem, żeby były tam jakies luźne wtyczki do wpiecia, a chciałbym uruchomić bluetooth, bo słuchawka motoroli jest archaiczna  :-thumpdown