21
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / sonda lambda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jako_tako dnia Czerwiec 13, 2026, 23:34:55 pm »Witam, w moim XJ padla prawdopodobnie sonda lambda (błąd P1647). Czy moge kilka tygodni z tym jedzic? Jak na razie auto jeździ całkiem normalnie. I drugie pytanie: kto na Śląsku mógły to wymienić?

Ostatnie wiadomości
