FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
Dział Techniczny => XJ Seria I do III (1968-92) => Wątek zaczęty przez: max1381 w Wrzesień 05, 2009, 13:52:04 pm
-
Witam.
Tak sobie stoje nad silnikiem i chcialem sprawdzic poziom plynu chlodzacego. Zastanawiam sie tylko dlaczego sa 2 wlewy? Jeden po lewej stronie zaraz przy blotniku, a drugi po prawej stronie troche odsuniety od blotnika. Nie jestem mechanikiem i za bardzo nie wiem co i jak z tymi wlewami :) Mam dolac plynu do obu? sory za glupie pytania :)
pozdrawiam max
-
Hi,
Ten posierodku to "wlasciwy" wlew, dobze jest jak widzisz w nim plyn. Ten przy blotniku to zbiornik wyrownawczy, i ma czujnik poziomu plynu jak sie nie pali kontrolka na desce rozdzielczej to znaczy ze jest OK, ale zawsze mozna zajzec i sprawdzic bo jka to z zrowkami moga sie przepalic ;D ;D ;D
poz adams
-
Jak się przepali żarówka to zaraz wiadomo bo musi się świecić po włączeniu zapłonu i gasnąć po uruchomieniu silnika. Pozdrawiam.