FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
Dział Techniczny => S-TYPE (1999-2007) => Wątek zaczęty przez: Asn63 w Czerwiec 25, 2026, 19:01:09 pm
-
Cześć, wymieniał ktoś automatyczną skrzynie biegów w przedlifcie i chciałbym się podzielić wskazówkami?
Czy konieczne jest wsparcie silnika przy wyjęciu skrzyni?