FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
		Dział Techniczny => XE (2014 - obecnie) => Wątek zaczęty przez: wemar w Październik 20, 2020, 16:06:20 pm
		
			
			- 
				Wersja 200KM, benzyna. Czy ktoś przerabiał temat powerbox'a do tej wersji? Wszystko co znalazłem w necie to wersje do diesla lub wyższe modele Jaguarów. Z benzyn znalazłem box'a do wersji 250KM, ale dla 200KM cisza. Czy ten silnik konstrukcyjnie i programowo nie ma żadnej rezerwy?
 W sumie to nie zależy mi na zwiększeniu mocy, ale na innym lokowaniu momentu obrotowego, bo w normalnej eksploatacji jest to bardziej wyczuwalne i użyteczne.
- 
				nie wiem odnosnie powerboxa ale na pewno ktos to sie zna jest w stanie zrobic remap
 
 W UK sprawdzielm quantum tuning - jako pierwsza lepszy wynik z google.
- 
				Jeszcze przez jakiś czas jestem związany opcją gwarancyjną i grubsze przeróbki nie wchodzą w grę, tylko modyfikacje przez złącze.
			
- 
				serwis na podstawie zapisanych danych historycznych bez problemu wychwyci że uzywano powerboxa nawet jak nie będzie
 go w aucie podczas wizyty w serwisie... do tego powerbox to bardzo kiepskie rozwiązanie
 
 tylko dobra mapa
- 
				NO to muszę poczekać trochę.
 
 Dzięki.  :-super
- 
				Z tej 2 litrowki duzo nie bedzie ...,
 sterownik bez problemu odczytuje sie po obd ...