FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION

Dział Techniczny => S-TYPE (1999-2007) => Wątek zaczęty przez: WojciechSZ w Grudzień 12, 2015, 20:31:29 pm

Tytuł: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: WojciechSZ w Grudzień 12, 2015, 20:31:29 pm
Witajcie :)
Czy ktoś próbował takiego zabiegu? Szukam,szukam,i nic...może słabo:(
 Model 02,przedlift.Słyszałem,gdzieś... Ze nie do końca jest u nas 2 din,ale może już ktoś się bawił :) coś przerobił,jak itd.
Nie chcę super jednostki centralnej,audiofilem też nie jestem,chcę tylko duży wyświetlacz ;););) i wystarczy, że gra ;)
Tytuł: Odp: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: michal_jawa w Grudzień 14, 2015, 15:59:12 pm
Da się, ale szczegółów nie znam ;)
http://www.jaguarforum.com/showthread.php?t=15986&page=3 (http://www.jaguarforum.com/showthread.php?t=15986&page=3)
Tytuł: Odp: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: WojciechSZ w Grudzień 14, 2015, 19:44:58 pm
Tak,oglądałem :) jest dość sporo takich wstawionych radyjek)
Szkoda,że nikt z forumowiczów nie zajął się tą przerobką...
Bo nie wiem od czego zacząć... Nie problem oddać do fachowców...
Tytuł: Odp: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: Choina w Grudzień 14, 2015, 20:30:27 pm
Wiesz już że wchodzi 2DIN. Teraz tylko przerób i opisz przeróbkę.
Tytuł: Odp: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: no_fucking_way w Grudzień 16, 2015, 22:53:45 pm
Oj kolego, ciężka sprawa uwierz...
Cały panel środkowy do wyjęcia, następnie wywalenie tego wspornika u góry (niestety radio za wysokie), wywiercenie otworów pod śruby w bocznych wspornikach, doszlifowanie pod wymiar ramki i gitara.
Radio montowane na stałe ze względu na brak możliwości zamontowania kieszeni (za szerokie) i uwierz, że ciężko spasować wszystko tak żeby było idealnie równo i żeby ta kieszonka pod radiem się otwierała.
Oczywiście przejściówka ford-iso i jak chcesz to jakiś przetwornik na alledrogo do sterowania z kierownicy (niesprawdzone).
Ale co najważniejsze chodzi i jest USB.
Pozdrawiam,
Jakby co pisz ;)
Tytuł: Odp: radio 2 din w miejsce fabrycznej jednostki
Wiadomość wysłana przez: qlimaxer w Grudzień 25, 2015, 18:08:04 pm
ja do usb używam emulatora w zapalniczke Firmy peying, sugerowałem się opiniami innych uzytkowników i bardzo sobie chwalę. Jakość jest na prawdę bardzo dobra, bassy i wysokie tony brzmią serio dobrze. Płaciłem za to 50zł, mozna również karte SD wsadzic i gra : )