FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION

Dział Techniczny => S-TYPE (1999-2007) => Wątek zaczęty przez: Jedrzej w Listopad 29, 2015, 17:58:20 pm

Tytuł: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Jedrzej w Listopad 29, 2015, 17:58:20 pm
Ile przewodów ma lusterko boczne "sztywne" a ile elektrycznie składane z "retractem" bo wiem że jedne mają osiem, tylko które...
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Driv3rrrr w Listopad 29, 2015, 21:38:15 pm
Składane ma chyba ze 12-13 przewodów
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Jedrzej w Listopad 29, 2015, 23:00:05 pm
 :-thank i wszystko jasne.
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: M_at w Listopad 30, 2015, 21:43:24 pm
Jeśli chodzi o przedlifta wg schematów:
1. elektrycznie regulowane - 8przewodów
2. elektrycznie regulowane+podgrzewane - 10przewodów
3. elektrycznie regulowane+podgrzewane+składane - 12przewodów
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Jedrzej w Listopad 30, 2015, 21:58:35 pm
Dziękuje.

 :-super
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: kuki87 w Marzec 01, 2017, 23:43:46 pm
Witam. Zmieniłem u siebie lusterka na składane elektrycznie (działają na 100%, sprawdzałem przed zamontowaniem), ale po zamontowaniu nie reagują. Wiązka w drzwiach zgadza się z tą z lusterek, odpowiednia liczba PIN-ów. Podejrzewam, że panel sterujący nie jest przystosowany do składanych lusterek. Możecie doradzić jakiego szukać panelu co by działał, lub gdzie szukać problemu. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: M_at w Marzec 02, 2017, 12:31:29 pm
Jest osobny przełącznik składania lusterek umieszczony przy kieszeni tapicerki drzwiowej w specjalnym plastiku, który jest zarazem mocowaniem jego i maskownicą
Przykładowe zdjęcie jak wygląda znalezione w necie:
(https://s18.postimg.org/vk8cznj1h/przelacznik_skladania_lusterek_jaguar_s_type_433.jpg) (https://postimg.org/image/vk8cznj1h/)
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Zdrapciooh w Marzec 02, 2017, 15:36:41 pm
Aktualnie dyskutujemy o przedlificie, czy polifcie w kabinie? Przełącznik z posta jw. pochodzi raczej z przedlifta...
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: M_at w Marzec 02, 2017, 19:05:11 pm
Temat od początku jest o przedlifcie... Jak pytanie jest o polift, to wartałoby to zaznaczyć, bo w jego przypadku obawiam się, że bez programowania się nie obejdzie.
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Boodzio2 w Marzec 13, 2017, 16:05:36 pm
Po 2002 składanie lusterek następuje przez naciśniecie dolnej części przełącznika kierunków po neutralnym ustawieniu przełącznika wyboru lusterko prawe lub lewe. Jeśli się mylę proszę o poprawianie.
Tytuł: Odp: Ile przewodów mają lusterka boczne?
Wiadomość wysłana przez: Profesorek w Marzec 01, 2022, 15:23:36 pm
Parę dni temu jakiś !@#$#@! urwał mi lewe lusterko. Dyndało sobie na kablu. W oryginale było elektryczne, grzane i składane. Nie czytając tego wątku kupiłem takie, które ma 8 kabli w wiązce i działa składanie... to jak to w końcu jest ?
Dałem 49 zeta z wysyłką, nawet kolor trafiłem :)