FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
Dział Techniczny => XJ Seria I do III (1968-92) => Wątek zaczęty przez: denver69 w Grudzień 21, 2013, 09:56:37 am
-
Witam, przeleciałem "szukajkę" ale nic nie znalazłem w temacie, może ktoś podpowie, chcę zdjąć miskę olejową przed wymianą oleju, ale mam problem z dostaniem uszczelki, czy można ją dać na silikon jak to robi się obecnie?, drugie pytanie: jaki klucz muszę szykowć? (bo zapewne calowy) i trzecie pytanie: jaki jest dostęp do miski? trzeba odkręcać wózek lub coś innego żeby się do niej dostać?. Nie mam "manuala" ani żadnej serwisówki więc jestem trochę ślepy, a może ma ktoś na sprzedaż ?
-
Witaj, miska jest wklejana na pastę ale możesz użyć silikon do misek olejowych.
-
Hej, fajnie że ktoś w ogóle się odezwał, a nie wiesz przypadkiem jakim kluczem ją odkręcę ? :-V
-
Witaj,
Takie części możesz spokojnie zamówić w moim ulubionym sklepie: http://www.englishcars.pl/ (to nie jest reklama, naprawde z czystym sumieniem moge polecic ten sklep)
Po drugie - jak już kupiłeś sobie Jaguara to zainwestuj w komplet kulczy np. Yato lub jonesway. Gwarantuje Ci, że szybko się odrobią. Ja na ten cel przezłaczyłem rok temu 500 zł i to była jedna z moich lepszych inwestycji. Wszystkie klucze masz pod ręką, nie musisz niczego szukać itp. w dodatku przeguby, lepsze podejście itp. Wtedy coś możesz sprawnie zrobić, a tak będziesz się tylko denerwował :-K
-
Dzięki za informację, zakup kluczy to podstawa :-thank
-
To jeszcze zakup zestaw kluczy oczkowych na grzechotce i już wtedy to się można pobawić + dobry, duży młotek heheh ;)