FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
Dział Techniczny => XJ-40, XJ-81 (1986-1994) => Wątek zaczęty przez: marekkrosno w Październik 08, 2012, 12:11:06 pm
-
Witam wszystkich , mam pytanie: jak uruchomić w moim autku sprzęt grający ? jak go kupiłem był padnięty akumulator , założyłem nowy , Na wyświetlaczu pokazuje się napis CODE . I gdzie powinna się znajdować zmieniarka CD . Proszę o odpowiedz, DZIĘKUJĘ
-
Do radia wyklepnij kod i gra (znajdziesz go na kartce z napisem RADIO CODE). O ile masz zmieniarke to znajdziesz ja w bagazniku.
-
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedz , pozdrawiam serdecznie :)
-
Czy w XJ executive bedzie tez gdzies na zmieniarce code do radia??
-
Podłączył die do tematu, karteczka z kodem do radia jest osobno czy jest to strona z którejś książki. W przypadku gdy nie znajdę kodu serwis jest w stanie po vinie sprawdzić kod e systemie i mi go podać?
-
Karteczka z kodem do radia jest w postaci kasiążeczki która ma 2 strony na jednej jest kod do radia i wszystkie naklejki ( np. radio will not operate if removed from car ) a na drugiej stronie jest tylko opis co do czego i gdzie nakleić . Wygląda ta książka tak że masz na okładce logo jaguara i napis Security Radio Code Information
Jesli chodzi o dostanie kodu w serwisie to jesli radio jest z tego samochodu to nie powinno byc problemu . :)
-
Dzięki za info, poszukam w dokumentach a jak nie będzie to zadzwonię do właściciela może gdzieś jeszcze ma zapisany a jak nie to do serwisu.
-
Czyli taka naklejka gdzie ma byc naklejona z codem ??
-
Kod znaleziony, co prawda nie w instrukcji/książeczce ale luźno napisany i włożony w dokumenty.
Radio gra :)
-
no a u mnie jak nie gralo tak nie gra :/
-
jak nie znajdziesz kocu to mam namiary na czlowieka ktory to rozkoduje .
-
ale gdzie mam szukac kodu jak do auta dostalem kluczyk, umowe kupna, oc i dowod resjtracyjny
-
jak nie masz dokumentow tzn teczki z instukja itd to bedzie problem.pozostaje ci serwis lub rozkodowac u elektronika.