FORUM JAGUAR CLUB POLAND FOUNDATION
Dział Techniczny => S-TYPE (1999-2007) => Wątek zaczęty przez: dawid14 w Wrzesień 22, 2012, 11:40:29 am
-
Witam wszystkich forumowiczów
Szukam kodu do radia do Jagi S-type 99r. W serwisie usłyszalem, że ta usługa jest płatna :) może ktoś pomóc ?
-
Witam poniżej masz link :) i adres gdzie się zgłosić po kod radia :) zeskanuj dowód rej. i prześlij jako załącznik do nich .
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,15632.0.html (http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,15632.0.html)
lub tez możesz napisać do kilku Aso w Polsce bo niektóre maja ta usługę za darmo i łaski nie robią ;)
pozdrawiam
-
Dzięki bardzo :) napiszę do niemieckiego serwisu
-
Myślę, że śmiało możesz uderzać do polskiego serwisu.
Ja napisałem maila do Karlika w Poznaniu-dostałem bez problemu.
-
ja dzwoniłem do Karlika to powiedzieli mi, że taka usługa kosztuje 150 zł brutto :)
PS. ale udało mi się dotrzeć do kodu po numerze VIN tylko, że wpisywałem go już 8 razy i za każdym razem muszę ponownie odczekać 30 minut, tak jakby kod nie pasował, albo coś innego robie zle:)
-
każde radio ma indywidualny kod to tak na marginesie :-gwizd
-
ja dzwoniłem do Karlika to powiedzieli mi, że taka usługa kosztuje 150 zł brutto :)
Widocznie się coś zmieniło, ale od niedawna. Ja otrzymałem kod w sierpniu...bezpłatnie
-
a może dlatego, że jesteś ich stałym klientem, dostałeś ten kod za darmo. We Wrocławiu usłyszałem, że jeśli nie był pan jeszcze u nas na przeglądzie musi pan za tą usługę zapłacić, a wiec klienci serwisu taki kod otrzymują za darmo
-
No nie jestem ich stałym klientem, ale może to dlatego, że od nich kupiłem auto.
Co do przeglądu to nie uzyskałem od nich kosztorysu wiec zrobiłem go we własnym zakresie. Apropos czy jednak na forum znajdzie się ktoś kto serwisował w taki sposób to znaczy przez serwis auto?