Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: Amortyzatory - Czy ktoś korzystał z firmy AS Air-Suspension
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Oktagon dnia Dzisiaj o 11:28:06 »
Ja próbowałem skorzystać z usług tej firmy kupując na allegro regenerowany kompresor. Następnego dnia po zakupie otrzymałem telefon z informacją, że warunkiem wysłania kompresora jest zwrot starego o czym rzecz jasna nawet słowa nie było w ofercie na allegro. Kiedy odmówiłem i poinformowałem o tym, ze oczekuję zakupionego przedmiotu zaczęły się telefony z różnych numerów gdyż odrzucałem połączenia. Najpierw twierdzili, że nie wyślą jak nie oddam swojego a potem, że nie wyślą, bo nie mają. Generalnie strata czasu i nerwów, nie polecam tej firmy. za 1350 PLN można kupić nowy kompresor WABCO OEM i nie mieć problemów z taką firmą.
2
XF (2008 - obecnie) / Jaguar XF 3.0 d, 275KM, 2009 rok - problemy z odpalaniem silnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez agulek dnia Dzisiaj o 08:35:04 »
Szanowni,

Prośba o pomoc. Mam problem z odpalaniem Jaga (XF 3.0 d, 275KM, 2009 rok).

Jest kilka sytuacji:
1. Nie odpala za pierwszym razem (kręci i gaśnie). Za drugim/trzecim razem odpala
2. Po wciśnięciu przycisku start/stop nic się nie dzieje - zegary nie włączają się. Za którymś razem odpali (mniej więcej szóstym/siódmym), ale po wyjściu z auta i ponownym zamknięciu i otwarciu z kluczyka odpala.
3. Po wciśnięciu przycisku start/stop zegary załączają się, ale nie kręci. Po kilku próbach odpali.

Po podłączeniu do komputera nie ma żadnego błędu.

Testowane na dwóch kluczykach.

Czy spotkaliście się z takim problemem?
Będę niezmiernie wdzięczna za info.
3
XJ-S (1975-1991) oraz XJS (1991-96) / Odp: uszczelka pod głowicą - wymiana
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jacko13 dnia Wczoraj o 22:23:46 »
Witam, jak wyszło z naprawą głowicy? Poszło nowe gniazdo? Jedno czy wszystkie? Działa po 3 latach?
Dzień dobry, naprawa się udała - oczywiście druga głowica też poszła na warsztat, samochód naprawiałem "dla siebie" więc zależało  mi na zachowaniu odpowiednich standardów, do wymiany tylko to jedno gniazdo+zawór  bo głowy poszły do firmy która się w tym specjalizuje i nie było potrzeby wymieniać nic więcej. Na obecną chwilę samochód sprawia mnóstwo radości z jazdy, od ukończenia prac nie zaliczyłem żadnej awarii, poza kilkoma drobiazgami na których usunięcie brakuje czasu (nie zawsze działa prędkościomierz, czasami pas automatyczny odmawia posłuszeństwa) ale to przy pracach już zrealizowanych fraszka. W razie potrzeby płyta do zdejmowania głowicy nadal do dyspozycji. Dla zainteresowanych: mój kot doczekał się filmiku link:https://www.youtube.com/watch?v=Y38udDWY4fk&t=1s
4
XJ-S (1975-1991) oraz XJS (1991-96) / Odp: uszczelka pod głowicą - wymiana
« Ostatnia wiadomość wysłana przez damian2 dnia Wczoraj o 20:56:27 »
Witam, jak wyszło z naprawą głowicy? Poszło nowe gniazdo? Jedno czy wszystkie? Działa po 3 latach?
5
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Błąd wałka rozrządu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Wczoraj o 20:04:17 »
Najpierw dobrze zdiagnozuj zanim za rozrząd się weźmiesz  ;D. Wszystko dowiesz się tu https://sklep.v12.com.pl/category/jaguar-e-pace-silnik-2-0-aj20d4
6
XE (2014 - obecnie) / Odp: Wygłuszenie bagażnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotrrf dnia Wczoraj o 17:05:03 »
Z ciekawości oglądałem mój bagażnik. I zastanawiałem się dlaczego u mnie nie jest głośniej z tyłu.
I już wiem!!!!
Moja żona wypełnia go na maxa, że palca nie wciśniesz  ;D
Czyli wyciszenie ma grubość bagażnika  ;D
7
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Błąd wałka rozrządu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomek B. dnia Wczoraj o 16:10:32 »
Posiadacie Panowie jakiś katalog części online, żeby dobrać rozrząd po nr VIN?
8
XE (2014 - obecnie) / Odp: Wygłuszenie bagażnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Wczoraj o 11:33:34 »
Czy po wygłuszeniu bagażnika jest jakaś poprawa??
Martino, jeśli zamiast oglądać tylko zdjęcia przeczytasz też to co napisałem, odpowiesz sobie sam na tak postawione pytanie.

Super to wygląda i najważniejsze, że przyniosło oczekiwany efekt.
Gratuluję  :-bry
Dzięki  :-V :-V :-V
Teraz podróż to zupełnie inny wymiar ciszy, polecam naprawdę warto.
9
XE (2014 - obecnie) / Odp: Wygłuszenie bagażnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotrrf dnia Maj 20, 2024, 20:17:10 pm »
Super to wygląda i najważniejsze, że przyniosło oczekiwany efekt.
Gratuluję  :-bry
10
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Błąd wałka rozrządu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Maj 20, 2024, 15:35:47 pm »
Łańcuch może się rozciągnął i wykrywa rozjazd pomiędzy czujnikiem wału. Chociaż szukałbym najpierw w wiązce czujnika
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10