Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
XE (2014 - obecnie) / Odp: jednak Generalny remont po kupnie?! :( czy jednak zwrot?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Wczoraj o 22:26:47 »
Tak z ciekawości, po co zakładać kolejny temat dotyczący tego samego samochodu, skoro już są dwa inne, Admin, co Ty na to ??
Nie lepiej podpiąć wszystko do jednego i tego samego wątku o nieudanym zakupie Pani Weroniki ?
2
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / Odp: Wężyk i biały przewód przy akumulatorze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pio_trek dnia Wczoraj o 22:13:18 »
Dzięki za wyjaśnienie.
A ten biały przewód, wiesz od czego może być?
3
XJ-S (1975-1991) oraz XJS (1991-96) / Brak wskazań prędkościomierza nie nabija przebiegu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eclips dnia Wczoraj o 21:26:24 »
Witam
Od pewnego czasu nie chodzi prędkościomierz i nie nabija kilometrów
Przez moment było ze wskazówka prędkościomierza zaczęła pokazywać zaniżona prędkość aż przestała
Jaguar xjs cabrio 4,0 1995
W tylnym moście jest sensor czy można jego zdiagnozować czy działa ?
4
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / Odp: Wężyk i biały przewód przy akumulatorze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Choina dnia Wczoraj o 18:22:58 »
 Zadaniem wężyka jest zgromadzenie, a następnie odprowadzenie na zewnątrz gazu, który wytwarza się w akumulatorze w czasie jego eksploatacji.
5
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Prezeslaw dnia Wczoraj o 18:05:54 »
Ja ostatnio regenerowałem swój. Kupiłem na a.....o kompletną obudowę z grotem oraz microswitche. Ze starego pilota przełożyłem grot, 'pestkę' oraz płytkę, do której znajomy rewolwerowiec przylutował nowe switche. Działa jak nowe, a nie działało wcale.
6
XF (2008 - obecnie) / 3.0sc puka po nagrzaniu silnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Amigopadre dnia Wczoraj o 17:52:40 »
Dzień dobry borykam się z pewnym problem po nagrzaniu coś puka w silniku już się poddaje powoli
Jest dokładnie takie samo jak na filmiku. Wymieniony został rozrząd przed wymianą był ten dźwięk znacznie mniej intensywny czasem zanikał. Teraz jest dużo głośniejszy i nigdy nie zanika po nagrzaniu  ??????
https://youtu.be/tcsFtFGUqQM?feature=shared
7
XE (2014 - obecnie) / Odp: Pełny Serwis olejowy jaki olej 20t
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BolzZ dnia Wczoraj o 13:28:30 »
ok, trochę odkopię temat i go zaktualizuję.
Otóż wczoraj sam wymieniłem olej po 10 kkm i jest to naprawdę dziecinnie proste i z zegarkiem w ręku zajęło mi to 20 minut
Niestety w 20T, od którego zaczął się ten wątek nie jest tak przyjemnie, bo filtr jest od spodu i w dodatku przysłonięty wahaczem, więc aby się do niego dostać konieczne jest odkręcenie osłony silnika, która jest wyjątkowo duża i bez kanału lub podnośnika raczej się nie uda.
8
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / Wężyk i biały przewód przy akumulatorze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pio_trek dnia Wczoraj o 13:15:17 »
Cześć,
Wiecie może do czego służy i jakie ma zadanie czarny wężyk  i biały odlaczony przewód za akumulatore, na zdjeciu  to dobrze widać.
9
XE (2014 - obecnie) / jednak Generalny remont po kupnie?! :( czy jednak zwrot?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez weronikaXE dnia Wczoraj o 12:53:51 »
Witajcie,  ze dwa posty temu pisałam, że wszystko super, jednak nie  :o
Silnik wymaga remontu , dzwoniliśmy do sprzedającego, że chcemy najlepiej oddać samochód,  powiedział że jest w szoku? że sprawdzał go przez sprzedażną , nie wiem mam mętlik w głowie. Dziwnie odpalał na dwa dni od naszego zakupu, i się okazało że nie ma kompresji i chyba coś z olejem.. Na naszym warsztacie 28.000 u innego 20.000 tys. na razie , czekamy na odpowiedz Pana. Macie takie historie ? Jak to widzicie?
 :-boks
10
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bulldose dnia Wczoraj o 11:10:06 »
Z tego co widzialem po forach i fejsbukach problemem jest kluczyk gdzie tworza sie zimne luty.

W UK/US wymieniaja sam "key fob" i przekladaja transmiter ze starego kliczyka i ponoc to rozwiazuje problem.

U mnie to samo jest ale jeszcze nie walczylem z tematem
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10