Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robik dnia Wczoraj o 20:31:53 »
Zuzyl sie po przejechaniu 130 km od miejsca zakupu ? Auto kupione 5 maja a 6 juz kolezanka napisala post. Nie wiem ale dla mnie to wada ukryta, nie bede zdziwiony gdy sie okaze ze rozrzad nie byl wymieniany pomimo zapewnien sprzedajacego.
2
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzych1991 dnia Wczoraj o 19:37:27 »
Taki biegły opiszę stan faktyczny a nie to co chcemy. A fakt jest taki, że silnik się po prostu zużył. Jeśli to był zakup od osoby prywatnej to trzeba będzie też udowodnić, że sprzedawca wiedział o wadzie. Silnik przez pół sekundy po zimnym starcie inaczej pyrkał? Ludzie są ignorantami mógł tego nie zauważyć. W moim XE pierwszy właściciel przez prawie 2 lata nie zauważył, że mu się woda dostaje pod dywanik z tyłu podczas deszczu.
Zaledwie tydzień temu nawet jakiś mechanik powiedział, że z silnikiem jest wszystko w porządku. Raczej to był pech, że akurat teraz zużycie silnika stało się odczuwalne i to tylko po zimnym starcie. Ewentualnie sprzedający zrobił test kompresji ale jak to udowodnić?
Mimo wszystko będę obserwował wątek i liczę na to, że nie będzie to kolejna historia bez zakończenia.
3
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robik dnia Wczoraj o 16:54:12 »
Znam bieglego sadowego o specjalizacji "silniki spalinowe"
, na ktorego opiniach opieraja sie sady w calym kraju. Gdyby byly potrzebne namiary prosze info priv z adresem email.
4
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: Fleszowanie ECU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zielins dnia Wczoraj o 15:21:03 »
Masz oryginalny interfejs i legalny soft czy chińczyka?
5
XE (2014 - obecnie) / Odp: Pełny Serwis olejowy jaki olej 20t
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Wczoraj o 14:48:28 »
Ja też mam 2.0 T, więc problem może dotyczyć wersji przedliftowych. Wersje poliftowe nie mają już tego problemu.
6
XE (2014 - obecnie) / Odp: jednak Generalny remont po kupnie?! :( czy jednak zwrot?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Wczoraj o 14:35:21 »
W tym przypadku to wada ukryta. Nie ma opcji na nagłe zepsucie. Wystarczy niestety za kasę zrobić opinię rzeczoznawcy najlepiej biegłego sądowego i przez jakąkolwiek kancelarię wyspać pismo z opinią i żądaniem rozwiązania umowy, powinno wystarczyć.
7
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Ostatnia wiadomość wysłana przez camaro dnia Wczoraj o 10:46:58 »
dzien wczesniej dzialaly 2 kluczyki . niema problemu podjade na szrot i wezme ze dwa orginalne jest tu tego pelno . tylko bardziej mnie zastanawia czy to nie wina tego boxu w drzwiach on jest odpowiedzialny za odbieranie sygnalu tylko jak to sprawdzic , centralny dziala dobrze wszystkie drzwi czujniki dzialaja prawidlowo poprostu jakby stracil transmisje kluczyka z autem
8
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / Odp: X308-zamek bagaznika zglupiał
« Ostatnia wiadomość wysłana przez truten23 dnia Wczoraj o 09:43:33 »
Może jakieś zwarcie w wiązce klapy?
Lub prędzej woda dostała się do przycisku w klapie i wyzwala otwarcie?  :-trudno
9
XE (2014 - obecnie) / Odp: jednak Generalny remont po kupnie?! :( czy jednak zwrot?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzych1991 dnia Wczoraj o 09:28:52 »
Zwrot auta to idealne rozwiązanie gdyby nie mały problem, sprzedawca musi go przyjąć lub sąd musi go do tego zmusić. Pewnie wciąż przepełnia go radość po sprzedaży problemu samochodu więc wątpię by się na to zgodził. Ewentualną wieloletnia batalia sądową może się wiązać z koniecznością udowodnienia, że problem istniał w momencie zakupu a sprzedawca o nim wiedział, w międzyczasie Jaguar będzie musiał poczekać. Na koniec w najlepszym wypadku da wam pieniądze na remont, bo po co miałby przyjmować tego złoma z powrotem. Kwestę prawne to jest temat dla prawnika a nie internetowych eksperów jak ja.
10
XF (2008 - obecnie) / Odp: 3.0sc puka po nagrzaniu silnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Wczoraj o 06:54:20 »
Na panewkę korbowodową wygląda. Odkręć korek wlewu i posłuchaj jak ze środka słychać.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10