Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Tuning programowy E-pace
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Dzisiaj o 14:35:52 »
Pod tym podpiszę się i ja, obiema rękami, baaaa takiego strucla to i z zakalcem można konsumować z uśmiechjem na ustach.  jcpf-animated
3
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Tuning programowy E-pace
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbyszek01 dnia Dzisiaj o 13:24:58 »
Drodze użytkownicy Jaguarów.
Nikt nas nie zmuszał aby akurat to auto kupować, był to nasz świadomy wybór.
Jeżeli coś się z autem dzieje to jest to tylko i wyłącznie nasza wina. Sami dokonaliśmy wyboru, na pewno szukaliśmy informacji przed zakupem i to właśnie ten był najlepszy i najładniejszy dlatego jest nasz.
80% ocen wystawianych jest przez osoby nie mające tego modelu i powielające plotki.
Strucel dla mnie to ciasto  :- pojecia
 :logojcpf:
4
XE (2014 - obecnie) / Odp: Gwizd turbo nawet po regeneracji 2.0d 180km
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rymi dnia Dzisiaj o 13:17:34 »
Hej, gdzie można nową za 3,5k kupić? Będzie to oryginał czy zamiennik? Serwis wycenił mi cenę nowego turbo na 7k i nie wiem czy za bardzo nie przesadzili.
5
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Montaż videorejestratorów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbyszek01 dnia Dzisiaj o 13:13:53 »
To u mnie już problem, mam grzaną  ::)
Z drugiej str patrząc to trochę drogo  :-thumpdown
6
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Montaż videorejestratorów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rmazurek dnia Dzisiaj o 13:10:51 »
ta kamera z logiem to w pelni "stand alone" system wiec oprocz zasilania nie laczy sie w zaden inny sposob w autem.

Lepiej pomyslec o czyms innym co bedzie spelnialo role duzo lepiej - niestety problem sygnalu GPS bedzie wystepowal w autach z grzana przednia szyba...
7
Szukam części / Emblemat sovereign
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bartosz.majchrzak@o2.pl dnia Dzisiaj o 10:41:53 »
Hejka. Poszukuję jak w temacie emblematu sovereign do Jaguara x300 1997. Mam na zamianę emblemat z napisem Jaguar z x300 sport z czarną obramowką, jak również kota z maski jeżeli ktoś miałby ochotę się zamienić. Pozdrawiam
8
XJ Seria I do III (1968-92) / Skrzynia Borg Warner 66
« Ostatnia wiadomość wysłana przez denver69 dnia Dzisiaj o 10:13:44 »
Cześć, mam szybkie pytanie: w automacie Borg Warner 66 nie ma filtra oleju? Wystarczy wyczyść  dobrze miskę oleju? Pozdrawiam
9
E-PACE (2017 - obecnie) / Odp: Tuning programowy E-pace
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milky dnia Dzisiaj o 09:18:58 »
I pod takimi stwierdzeniami to ja się podpisuje dwiema rękoma. :)
10
XF (2008 - obecnie) / Odp: Bateria nie jest ładowana oraz problem z żarówką przednią
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbyszek01 dnia Dzisiaj o 08:14:47 »
Jeżeli chodzi o ksenony to z mojego doświadczenia powinieneś wymienić od razu dwie, jak jedna pada to druga też jest na wykończeniu. Co do aku to sprawdź styki na klemach czy są czyste, troszkę szczotki drucianej aby styk był dobry. Można podjechać do sklepu/warsztatu gdzie sprzedają akumulatory i poprosić o sprawdzenie kondycji obecnego. Ja bym na początek wyczyścił klemy i podłączył pod ładowanie na co najmniej na 12 h a potem obserwował.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10