Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Powitanie

<< < (2/4) > >>

papatkiole:
Witamy Cię skap, na pewno się dobrze poczujesz u nas, większośc już znasz ;) zapraszamy do czynnego udziału na forum. Jak widać klinty są mało przeciętne ;D

Ekolodzy, buahahahahah :-R :-K, panowie proszę was bardzo mam dość czyszczenia monitora, pluję na niego(ze śmiechu żeby nie było niedomówień) kika razy dziennie jak czytam forum.

skap:
Kolego jas, oczywista sprawa, że chciałbym kota uzdrowić jak najszybciej. Stoi u lekarza, naprawa z OC sprawcy, także troche trwają wszystkie formalności. W najczarniejszym scenariuszu jeszcze miesiąc abstynencji przewiduje - więcej nie wytrzymam ;D

Robson, Luxorek głośno i dwa razy nie mówcie, bo jeszcze ktoś z greenpeace czyta i bedą problemy 8) hehe

LUXOREK:
to witamy ekolege a nie ekologa ;D

ja$:
[quote author=papatkiole  -  :-cry :-cry :-wstyd

LUXOREK:

--- Cytat: papatkiole w Styczeń 24, 2008, 22:52:47 pm ---Witamy Cię skap, na pewno się dobrze poczujesz u nas, większośc już znasz ;) zapraszamy do czynnego udziału na forum. Jak widać klinty są mało przeciętne ;D

Ekolodzy, buahahahahah :-R :-K, panowie proszę was bardzo mam dość czyszczenia monitora, pluję na niego(ze śmiechu żeby nie było niedomówień) kika razy dziennie jak czytam forum.

--- Koniec cytatu ---

no dobra, ja juz będe poważny. My jesteśmy normalni, żadnych udziwnien więcej nie będzie ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej