Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

iNSTRUKCJA OBSŁUGI

(1/3) > >>

stanisław tritt:
Mam Jaguara X-Type , sprowadziłem go z Francji , ale nie mam do niego instrukcji obsługi w jezyku polskim tylko w francuskim , będę dozgonnie wdzięczny jeżeli ktoś podeśle mi ją (Instrukcję) po polsku
Pozdrawiam
St.Tritt

Joa Alex:
Witam,
ja też stałem sie posiadaczem Jaguara X-typa, też sprowadziłem z zagranicy i też potrzebuję instrukcji po polsku a ostatecznie po angielsku. Czy moglibyście mi jeszcze polecic jakiś wartsztat w Waszawie, w którym mógłbym zainstalować zmieniarkę plyt kompaktowych? Jaką zmieniarkę wy polecacie żeby czytała mp3 i pasowała do firmowego radia??
A tak w ogóle to witam wszystkich!
 :-A

Robson:
Panowie - proponuje przywitać się w przywitalni - "Nowi Forumowicze i Jaguary" . To jest dział techniczny.

tibi:
Halo Alex!

"zainstalować zmieniarkę plyt kompaktowych" = pasuje tylko original Alpine i to tez tylko ta dla Jaguara!!! Cena v Niemczech ok. 600,- - 700,- €! I nieczyta MP3!
Tansza wersja: wymontowac radio i zalozit na to miesce nowom obudowa dla DIN radia (ebay Niemcy 19,90€) i wmontowac nowe riadio s MP3. Ale jak masz Touchscreen, to nemozna nic zmienac!

tibi

czapka:
Instrukcje posiadam angielskie. Za kilka dni jak wszysko poskładam od nowa tzn poinstaluję to podeślę. Na wszelki wypadek można sie przypomnieć  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej