Autor Wątek: Przed zakupem  (Przeczytany 12789 razy)

Godan

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 03, 2010, 22:58:28 pm »
Hmmm wszyscy piszemy o oponach,klockach, koniach - nikt nie zauważył , że ta fura waży 1,5 tony  :-gwizd mam rację ???(pomijając brak systemu wczesnego hamowania.)

nowicjusz

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2010, 09:40:00 am »
a jakie to masz doświadczenie bezposrednie z wrc?  :-hehe

naughtycat23

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2010, 10:07:29 am »
1,5 tony to nie jest specjalnie dużo ????!!!! Doświadczenia z WRC również posiadam gdy nie mogę spać czasem trafiam na relacje na TV4 ..... przynajmniej kiedyś tak było  :-gwizd

Innowierca

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2010, 11:53:40 am »
Np Moja V70-tka waży 1650netto. Dodając do tego bak + conajmniej kierowcę wychodzi w granicach 1800  :-gwizd Kot jest naprawdę lekki jak na swoje rozmiary. Poza tym np Mercedes w210(okular) waży 1500 a hamulce.... ach długo będę je wspominać. Tam trzeba było uważać, żeby nie rozbić głowy o przednią szybę.

Godan

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2010, 16:49:51 pm »
Myślę że nasze spory  ;D rozwiążemy jak zakończy się epoka lodowcowa- bo teraz każdy dzień jest inny. Każdego dnia samochód rozmawia ze mną inaczej.
Pamiętam jak kiedyś patrzyłem na padający śnieg i mówiłem : jak fajnie. Teraz gdy widzę jak pada mówię : znów to białe g***o leci z nieba.

Whisnia

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 04, 2010, 20:40:47 pm »
Mi się swoim w zimie jeździ rewelacyjnie!

pah

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2010, 22:46:12 pm »
nie mam doświadczeń z wrc. napisałem że mam doświadczenia z  produktami firmy ferodo, które tam są stosowane. w normalnych autach też dawały lepsze rezultaty i dłuższą żywotność. Być może to po prostu niższe ciśnienie w układzie hamulcowym powoduje mniejszą skuteczność, ale tych parametrów raczej się nie mierzy...

Godan

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 06, 2010, 14:29:49 pm »
Jak już jesteśmy przy zimie -to teraz nowa akcja- uważajcie
: wchodzę do garażu odpalam , wsteczny, daję gaz -a tu autko pełne zawsze furii jak na kota przystało wyczołguje się z garażu- myślę, hmm zimny , albo co???. Jadę dalej, pełno błota pośniegowego, ślisko
,- cisnę mu, obroty - a tu autko ,,człapu człapu,, - myślę ??????błoto lód, sprzęgło (???) przecież wymieniałem w zeszłym roku ...........Wpadłem na to szybko ( nie chwaląc się) bo pewnie każdy z was też by na to wpadł :-R
No teraz pytanie do was- JAK MYŚLICIE CO SIĘ STAŁO ??? :-gwizd dodam że wszystkie cztery koła były na swoim miejscu ;D

Rob_W

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 06, 2010, 15:55:12 pm »
Zapomniałeś o zaciągniętym ręcznym hamulcu? :D

Godan

  • Gość
Odp: Przed zakupem
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 06, 2010, 19:18:30 pm »
Nie bo wtedy by super zapachniało, ale strzelaj dalej ;D