Autor Wątek: Niedziałające światła postojowe z prawej strony  (Przeczytany 609 razy)

Offline Grzesiek85

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
Niedziałające światła postojowe z prawej strony
« dnia: Październik 25, 2022, 13:11:53 pm »
Cześć grupo
Jestem tu nowy i witam was serdecznie.
Mam problem jak w temacie i nie wiem co może być przyczyna. Bezpieczniki sprawdziłem. A przynajmniej tak mi się wydaje bo nie wiem czy miałem dobry schemat( pozycje F47 i F48) są ok.
Z góry dzięki za pomoc.
Ps jeśli gdzieś już był poruszany ten temat to sorki ale w lupce nic nie znalazłem.

Offline Grzesiek85

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
Odp: Niedziałające światła postojowe z prawej strony
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2022, 11:17:24 am »
Witam
Teraz zauważyłem, ze ten bezpiecznik f48 gdy wymieniam na nowy i włączam światła żeby sprawdzic czy działa to za każdym razem się przepala. Czyli gdzieś robi się zwarcie. Pytanie gdzie ? :/

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: Niedziałające światła postojowe z prawej strony
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2022, 17:34:30 pm »
Problemu nie namierzy się online, ale dużo użytkowników X`ów ma problem z ciągle przepalającymi się żarówkami z przodu (sam wsadziłem ledowe, bo mnie z tym cholera brała - ich wymiana jest upierdliwa).
Wyjąłbym żarówki, włożył nowy bezpiecznik i sprawdził czy go wywali. Jak tak to niestety pomiary przewód po przewodzie.
Jak nie to wsadzaj po kolei żarówki, aż go wysadzi. Wtedy zawęzisz poszukiwania wiązki do sprawdzenia.

Offline Grzesiek85

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
Odp: Niedziałające światła postojowe z prawej strony
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2022, 21:59:03 pm »
Wiadomo. Tak właśnie pomyślałem, ze to przez neta się nie zdiagnozuje ale liczyłem, ze może ktoś miał podobno sytuacje i coś podpowie.
Dzięki. Na dniach spróbuje zrobić jak radzisz. Oby pomogło.
Pozdrawiam