Dział Techniczny > XJ X300, X305, X308 (1994-2003)

kotek na maskę

(1/2) > >>

Zapek:
koledzy czy można przykleić kociaka na maskę za pomocą magnesu neodymowego, czy magnes który będzie pod maską nie będzie miał jakiś złych wpływów na elektronikę w samochodzie i czy utrzyma kocurka przy 200 h na ten przykład, mam nadzieję że ma ktoś z was jakieś doświadczenie w tej sprawie bo nie chcę wiercić dziur w masce.

kyrios_paulus:

--- Cytuj ---nie chcę wiercić dziur w masce.
--- Koniec cytatu ---

Dobrze wywiercona dziura nie zrobi Ci nic złego. A kotek jak odleci, to może Cię pozbawić szyby, samochodu, życia? Albo i wszystkiego za jednym zamachem. :-V

Yoohas:
No chyba, że zamontujesz potężny elektromagnes, który na pewno utrzyma kota :) i równocześnie będzie ściągał wszystkie metale leżące na poboczu.

Wywierć dziury i po sprawie. Każdy tak robi i jak jest umiejętnie to po 10 latach nie ma żadnej rdzy.

laiq:
Podepnę się pod temat, czy wiercenie zlecić fachowcom (jeśli tak to gdzie ich można znaleźć) a może istnieje jakaś instrukcja jak to zrobić samemu np. gdzie wywiercić dziury żeby wyglądało jak oryginał.

Zapek:
a powiedzcie mi co na to policja jak zatrzyma bo z tego co wiem to jest to zabronione

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej