Autor Wątek: Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z  (Przeczytany 3323 razy)

daroo

  • Gość
Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z
« dnia: Grudzień 26, 2009, 16:45:36 pm »
Jak zapewne wiecie pierwsze egzemplarze nowego Jaguara XJ w Europie trafią do klientów w marcu 2010 r. Po drugiej stronie oceanu klienci będą usieli poczekać miesiąc dłużej. Brytyjski producent zadecydował, że w świecie rozrywki nowy Jag zadebiutuje już w styczniu u boku rapera Jay’a-Z.

Niezaprzeczalnie Jay-Z jest supergwiazdą muzyki, oprócz tego znany jest ze  świetnego zmysłu biznesowego. Jeśli nie przepadacie za taką muzyką to na pewno obiło się Wam o uszy, że jest też mężem Beyoncé Knowles. To by było na tyle jeśli chodzi o dział plotkarski :) Jeśli jeszcze nie wiecie o kogo chodzi to może pomoże zdjęcie.

Artysta “gościł” w swoich teledyskach już między innymi a Pagani Zonde, Ferrari F430 i wyjątkowego Maybacha Exeloro. Nic więc dziwnego, ze zdecydował się wykorzystać w swoim najnowszym teledysku do utworu “On to the Next One” najnowszego, przedpremierowego Jaguara.

Jak lubicie fajną muzę i ładne samochody to polecam teledysk do “Show Me What You Got”. Obok Jaya-Z możemy podziwiać Danice Patrick i Dale’a Earnhardta Juniora, czyli dwie gwiazdy NASCAR.



zrdl: autokult.pl

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2009, 16:53:50 pm »
Cytuj
Maybacha Exeloro

Exelero :P

Nie przepadam za tą muzyką, ale wiem kto zać on...  :-W
I nie wiem - cieszyć się, czy się nie cieszyć...?  :-gwizd

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2009, 20:19:53 pm »
No szkoda... ale co zrobić... lepiej u Jay-Z  niż u panny Spears... ;/

Whisnia

  • Gość
Odp: Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:25:10 am »
 :-R ziomy  :-gwizd

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Nowy XJ zadebiutuje w teledysku Jaya-Z
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2010, 14:55:47 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=WM1RChZk1EU

To chiba ten. Ale ładuje mi się tak cholernie wolno, że nie jestem w stanie tego sprawdzić od 10 minut... :-gwizd