Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Znowu o pomoc :D w sprawie co powinno świecić w środku. :)

(1/3) > >>

Dominiko19:
Mianowicie kotek założony środek również amorki mam,w czwartek wymiany oby wszystko było.o.k i teraz chciałem trochę podświetleniami się pobawić. Stacyjka ładnie świeci,komputer również,ale np.zegarek w panelu radia jest ciemny widać godzinę ale w nocy to lipa już powinien świecić?? jak to naprawić? następnie opuszczanie i podnoszenie szyb też cisza, ciemno również w regulacji fotelami te przełączniki,a termometr świeci jakby w połowie czyli prawa strona mocno a lewa ledwo. Jeżeli ktoś wie co tam powinno świecić i jak to ponaprawiać będe wdzięczny . Pozdrawiam

MATriX335:
Opuszczanie i podnoszenie szyb jak i sterowanie fotelami nie ma podświetlenia (Chyba że u mnie też nie działa) O jaki termometr chodzi?

kogutki:
Do oswietlenie zegarku oraz panelu klimy (to chyba miales na mysli poprzez termometr) masz dostep po
wymontowania pokrycie konsoli srodkowa. Proceder jest prawie taki sam jak w X300 a tu masz jak sie
tam dostac: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,8522.0.html

Yoohas:
u mnie w Daimlerze 1993 r. podnoszenie szyb jest podświetlane na zielono - żeby to naprawić trzeba zdjąć panel drzwi.

Sterowanie fotelami jest podświetlane na biało a przyciski od pamięci i grzania foteli dodatkowo mają czerwoną kontrolkę.

MATriX335:
Z tym że u ciebie jest już chyba nowsze wnętrze. Dominiko musiał byś teraz określić się jakie masz wnętrze nowsze czy starsze ew. który rok produkcji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej