Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

navi duza dotykowa - mapa 2009 dzialajaca

<< < (2/5) > >>

blackyR:
Generalnie tak.. jeżeli mówimy o nowszej wersji mapy:) załoga 13 ma nowszą ode mnie i musiałby się wypowiedzieć w tej sprawie..

adam74:
Blacky - o ile sie nie mylę aktualizacje są co 2 lata - tak więc w tym roku pojawi się dopiero edycja 2010/2011. Tak wiec 2008/2009 jest bieżącą i aktualną (mamy taką samą) poprzednie maiły zielony wygaszacz (logo)
Jeżeli ktoś zdecyduje sie na instalację i będzie okazja - chętnie porównam wersję.
Generalnie - da się korzystać, choć ma wiele białych dziur a w szczególności poza dużymi miastami

michu1972:
najnowsza mapa to 2009/2010
http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-JaguarEurope-Site/en_GB/-/EUR/ViewProductDetail-Start?ProductUUID=zpsKCghBBysAAAEhGCUJ8fgu&CatalogCategoryID=it8KCggQgmkAAAERKBBH.1bv&JumpTo=OfferList
ja mam 2008/2009 - fakt, jezdze raczej glownymi drogami i ostatnio brakowalo mi obwodnicy krosniewic (skrzyzowanie krajowej jedynki z dwojka), poza tym jest ok i nie pokazuje, ze jezdze polami (tzn wg mapy)  :-gwizd
na pocieszenie powiem, ze swiezo wydana automapa 6.0 tez nie ma tej obwodnicy  :-W
:D

elmirek46:
Szanowni Panowie

mama dwa pytania:

1) po ściągnięciu plików i ich rozpakowaniu należy nagrać je w jednym folderze czy każdy w innym?

2) na jakiej płycie nagrać DVD obojętnie jakiej?

Serdecznie pozdrawiam i wielkie dzienks

 :-wings

lukaszn:
mi wyskakuje error i nie chce się sciągać ??????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej